Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    Hali,
    én eléggé hasonló szituból ugrottam erre, sose vetem telót 250-280 euró felett. Ez az első drágább mobilom.
    Ha őszinte akarok lenni, én nem látom a kamerában sem azt a többet amit egyesek, én egy tipik telefonosan izé' képet kapok, mindezt röhejesen huntingoló AF-el.
    Ami a rendszert illeti én amíg PC elviselni nem tudom a 60Hz-et addig itt nem látom hogy jobban menne tőle. Methogy gyorsabbnak nem érződik mint a korábbi kis alsó-közepes 4a-m.
    A "csoda-modern ujjlenyomatolvasóval" is többet kellett majomkodni mint a legalapabb hátlapival. :))

    Az viszont tény hogy nagyon szép a telefon, egész más hatást kelt a kezemben mint a korábbi belépő-középkategóriás telefonjaim :B , ha alapdolgokra nézem akkor kb ennyi előnye van.

    Ennek ellenére megfogott, maradni fog a bosszantó mérete ellenére is.
    Megfogott a teljesítménye játékok alatt, illetve egy-két Pixel exkluzív funkció, na meg már rég akartam olyat aminek van hdmi kivezetési lehetősége.

    Ha alap dolgokra vennéd akkor szerintem feleslegesen kidobott pénz, én nem érzem azt hogy bármely telefon ennyit érne. :N
    Mindezt annak ellenére mondom hogy mevettem, és nagyon tetszik. :)

    Bocsi ez hosszú lett. :B

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák