Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi__memo

    nagyúr

    válasz Somatom #111 üzenetére

    Értem én, hogy egyben milyen frankó, de a világ jó részére egyébként akkor nem fog eljutni soha. Azért az szerintem nagyon gáz hogy világszinten nyomják az oprendszert 'referencia eszköz' tőlük meg nem elérhető. Azért nem árulni egy csomó helyen, mert nincs meg a megfelelő nyelvi szolgáltatás? Nexusnál még nem volt ilyen, azt se árulták (de ott érettem mert eleve tényleg kicsi volt rá a kereslet, most meg már lenne). A Pixel ilyen téren még visszalépés is akkor a Google részéről, mert még több minden kell ahhoz ha csak fullosan akarják árulni (ami persze valahol érthető). De ez a Google-től egy elég hülye hozzáállás, saját magukat korlátozzák vele. Szerintem ha nem csinálnának neki országos reklámot és nem lehetne tőlük közvetlenül vásárolni, hanem csak szolgáltóknál akkor az működne. Csak szét kéne ezt választani, hogy aki akar az tudjon venni. Egy Telekomnak meg nagyobb tételes szerződést jelenthetne ha csomó helyen árulhatná nem csak ott ahol van Pixel szolgáltatás. Na mindegy, ha az van amit mondasz akkor ide sosem fog eljutni. Egyébként meg érdekes módon az Apple vásárlókat és az Applet sem zavarja, hogy nem minden nyelven mennek bizonyos szolgáltatások.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák