Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz #92253184 #33 üzenetére

    Bocs, nem szeretnék belefolyni a magasröptű vitába, de én kb 2001 óta dolgozom informatikusként, és volt, hogy havi 350 óra volt, na nem magyaros 350 óra, hanem németes. Az az röviden, kb 9 éve integrátornál dolgozom szerencsére 3 éve nem Magyarországon. Csak egy tippet szeretnék kérni tőled, hogy amikor kimentem éjszaka storage-ba disket cserélni, vagy San Switchet frissíteni, vagy Cahssis-okat integrálni, az éles rendszerbe, esetleg komplett Rack-nyi vasat költöztetni egyik szerver szobából a másikba, akkor mennyi Nő-vel találkoztam Magyarországon a 6 év integrátori munkaévem alatt? (kb 300 alkalom)

    Arra is várnám a tippet tőled, hogy amikor mondjuk 2 - 3 napos leállás során péntek estétől hétfő reggel 4 óráig mondjuk egy komplett rendszer költöztetésekor mennyi Nővel találkoztam, akár a mérnökök, akár a Seniorok, technikusok akárkik között? (kb 20 alkalom)

    Nem kell gondolkodnod: Egyel sem.

    Szóval lehet itt felháborodni, meg lehet elővenni a mennyit dolgozik mindenki, de ha tényleg túlórázni, éjszakázni kell, akkor nem a Nők jutnak eszembe bocs....

    Németországban már egy picit máshogy van, mert itt vannak akik kifejezetten akarnak tanulni fejlődni.
    Ja csak itt nem szokás a félig Lenin-i, félig Mária Terézia kora beli mindig előreengedjük a nőket (Húzzuk az időnket, még a német nők nagy része is úgy gondolja, hogy haladna, mint ezzel szarakodjon), mindig átvállaljuk, "szegény" nőktől az olyan feladatot, jajjjjjj mert szegény.... Hagyjuk magunkat hülyének nézni.
    Ja meg természetesen "szegény" nők kevesebbet keresnek mint én, ja igen múlt hónapban 254 óra volt, azelőtt 279 óra a havi munkaóra elszámolásom, ja nem úgy, ahogy otthon szokás, hanem az ügyfél által aláírva, azaz nem csuva, sunyi, szarházi módon, mert az ügyfél itt sem szeret fizetni.

    Miközben "szegény" nők pontosan érkeznek, és pontosan is mennek....

    Szóval nem nincs igazad, sajnos az Informatikus, az Orvos, a kutatómérnök, a programozó olyan szakmák ahol nem elég, ha szépen mosolyogsz.....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák