Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz nexplo #18 üzenetére

    Semmi baj nincs, csak nem szabad törölni a Windows driver tárolóból a WU-s verziót, illetve az AMD-s csomag telepítésekor nem szabad a "tiszta" opciót választani. Hagyni kell települni a WU-sat, majd "rátelepíteni" az AMD-st és ráhagyni.

    Arra nem találtam, de nem is kerestem sokáig megoldást, hogy eltávolítsam a régit és ne tegye vissza a WU. Talán meg lehetne csinálni (egy módot ismerek is rá, de akkor az fixen blokkolja a soron következő manuális frissítést is, nem csak a WU-sat, szóval az sem szebb vagy épp kényelmes).

    Szerk.: Eszembe jutott, hogy van egy Microsoft Utility is, amivel blokkolható egy-egy konkrét WU csomag, de nem tudom, hogy még mindig működik-e, illetve az sem hibátlan, mert bizonyos körülmények közt (már nem emlékszem mindre, rég használtam) eltűnhet a "feketelistáról", illetve ha frissül az alacsonyabb verziós WU csomag (pl. v23.2-ről v23.3-ra), akkor is felülírja a még frissebb AMD-s csomagot (pl. v25.1-et v23.3-al), mert az már nincs feketelistázva.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák