Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsi84

    aktív tag

    válasz KubanitoS #17 üzenetére

    Hi! Én megnéztem a teóriát, és sokat utána is olvastam a dolognak, szerintem egy nagy baja van a teóriának, hogy az ME 3 vége miatt csinálták és úgy keresték a bizonyítékokat, hogy ahhoz passzoljon.
    Saren esetét még megértettem, könnyebb és gyorsabb lett volna, az aratás.
    A Collectorok meg kézenfekvők voltak, bár érdekes volt ... lusta népség a Reapereké.
    De Shepard indoktrinációjára semmi magyarázat nincsen.

    A Reaperek itt vannak. Bőven van idejük leigázni a galaxist. (korábban említették, hogy akár több 100 évig is eltarthat, de ráérnek) Akkor is győznek, ha Shepard ellenük van. A flottát, amit gyűjtögettünk, úgy verik szét mintha ott se volna.

    Semmi hasznuk Shepard-ből. Mivel a "nagy flottát" szétverik a földi csatában. Ez után már gyerekjáték lett volna betakarítani a maradék népeket, megkeresni a legnyomorékabb szerves életet, ami tovább fejlődhet a következő ciklusig.

    Szóval azt szépen bebizonyították, hogy be akarják Shepardot szervezni a Reaperek. Csak nincs értelme megtenni.

    Remélem érthető voltam.

    A témához kapcsolódóan, pedig vérlázító az egész befejezés. Ne is haragudjanak, de végig szopunk 3 részt. Ráadásul a harmadikban egyesítjük szinte az egész galaxist. Majd végül eljutunk oda, hogy semmi értelme, maximum annyi, hogy ki hogyan haljon meg.

    Ezt nem megmagyarázni kell, hanem teljesen megváltoztatni. Mert úgy fos, ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák