2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Ennek örülök, foleg a frissitesnek!

(#2) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

Azért ez cuki dolog. :R
Tekerjük, tekerjük. :DDD

Red Ronin Nem én választottam a lázadó életet. Az választott engem!!!

(#3) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Lehet szidni a Blizzard-ot sokmindenért, de a support elég jó náluk. :)

A patch notes nem írja, lett támogatott valami modernebb felbontás?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Bárcsak bekerülnének a Classic játékok a Bnet kliensbe. Én ennél többre nem is vágyom. Végre nem kellene külön töltögetnem és keresgélnem a böngészőben a játékokat.

,,Added UTF-8 support."

Ez mit jelent?

Kíváncsi leszek a felújított SC árára.

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) Lenry válasza szupermacs (#4) üzenetére

Lenry
(PH! nagyúr)

,,Added UTF-8 support."
Ez mit jelent?

lehet hosszú ő a usernévben :)

nagyobb felbontásokkal nem találkoztam, kihúzza fullscreenbe, de amúgy natívan ekkora

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) szupermacs válasza Lenry (#5) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Lehet. :R

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) Matada2.3

Matada2.3
(PH! addikt)

Remek remek, már szedem is :) Anno nagyon sokat néztem haveromat csodálva, ahogy játszik ezzel.

Finn the human --> Huawei G8

(#8) FoLey-v

FoLey-v
(őstag)

Nekem meg van eredetiben+kiegészítővel még most is jó klasszikus játék. Csak ajánlani tudom és respect a blizzardnak. :R

• 2000 VW Ğσℓƒ mк4 1.4 єurσ Trєnđℓιnє 75 ŁĔ - Antracit kék metál color • http://www.lolskill.net/summoner/EUNE/FoLeyy

(#9) GoTReX

GoTReX
(senior tag)

Erre kíváncsi leszek.Nem vagyok kocka, de ez valahol a gyerekkorom része volt😊 Iszonyatosan tudtunk rajta izgulni, tervezgetni a strategiakat tcp/Ip vagy Ipx-en multizni adneralin tultengèsben...Persze ehhez gyereknek is kellett lenni.😋 Amúgy a nèpszerűsège mai napig töretlen, amihez az Sc2 nem tudott felnőni ahogy látom.Szerintem ha ez jól sikerül,akkor leváltja a mostani régi SD verziót és újra fellángol Bw.

[ Szerkesztve ]

(#10) szupermacs válasza Lenry (#5) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Nagyobb felbontás nem is lesz ebben. Előzőleg volt arról hír, hogy a felújított verzió fogja tartalmazni a nagyobb felbontásokat. Az viszont valószínűleg nem lesz ingyenes. Nem tudom, hogy azon kívül milyen újdonság kerül még abba, amit az új patch miatt az eredeti nem kap meg.

(#11) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Vajon ebben ki javították már azt, hogy win7 alatt invertálódnak a szinek?

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII BATTLETAG: Horiboy#2965

(#12) szupermacs válasza Pöttön (#11) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

A patch notes szerint a kompatibilitási problémákat javították. Délután kipróbálom otthon, hogy ténylegesen mi az, ami javítva lett. Ez engem is érdekelne. Mondjuk nálam csak a menüben volt ilyen hiba.

(#13) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

2E385309-0814-4286-8CED-E1D0A3DF5D2E
Nekem ezt a hibát dobja inditáskor. Ahogy látom az utolsó patchel mások is copnak.
A többi bllizes játék megy gond nélkül.

(#14) Elrood

Elrood
(őstag)

Gyorsan kipróbáltam céges gépen (i5-4570 integrált vga, tehát hd4600), Windows 10 x64.

A cikkben szereplő linkkel szedtem le, nem a blizzard accomon keresztül.

Tapasztalatok:
Úgy fut ahogy kell, színhibát nem láttam, kép és hang teljesen jó. Átvezető videók is rendben.
Nálam kapásból windowed fullscreen-ben indult, de játék közben lehet sima windowed is.
Windowed módban az ablak mérete állítható.
Windowed módból is csak alt+tabbal lehet elvenni a fókuszt a játéktól. Ez jó, mert "nem csúszik ki" az egér az ablakból.

Screenshot:

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#15) buvartacsko válasza Pöttön (#11) üzenetére

buvartacsko
(PH! addikt)

Windows 10 alatt tökéletes az élmény, úgy hogy valószínűleg igen.

(#16) Scholes9 válasza Dilikutya (#3) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Szerintem messze a legjobb csapat minden téren és a konzolokat is ide értem... :K Nincs hozzájuk hasonló :B :DDD

(#17) elithun

elithun
(őstag)

Köszi a hírt! Kipróbálom, mert nekem gyerekként kimaradt az SC.
Kíváncsi leszek a remasteredre is!

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) Lenry válasza Scholes9 (#16) üzenetére

Lenry
(PH! nagyúr)

köhömmmCDProjektRedkööhköhhh

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Én azt hittem ez már a remastered. Abba is hagytam a letöltést.

(#20) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Évek óta nem játszottam vele, most így kedvet kaptam hozzá!

Hozzászólásom sosem veszíti el közvagyon jellegét.:)

(#21) etejedu

etejedu
(őstag)

Juhuhu! :C :R

(#22) Pöttön válasza etejedu (#21) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Sajnos a Huncraft féle magyar szinkron nem működik ezzel. :(

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII BATTLETAG: Horiboy#2965

(#23) Dark Archon

Dark Archon
(PH! addikt)

Ennek örömére akkor már be lehet dobni a kosárba a SC2-t kompletten $10-ért? :DDD

Dark Archon | i5-2500K - GTX 970 - 8Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#24) szupermacs válasza Dark Archon (#23) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Persze, erre tessék.

;]

(#25) goodboy007 válasza Pöttön (#11) üzenetére

goodboy007
(senior tag)

Processzor affinitást 1 magra kell állítani, akkor megszűnik ez a "bug". ;)

In god we trust, all others we track!

(#26) .mf válasza Elrood (#14) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Tizenéve nem játszottam a játékkal, de azt még most is megmondom ebből a screenshotból, hogy honnan van :D (Terran mission 1)

(#27) Dark Archon válasza szupermacs (#24) üzenetére

Dark Archon
(PH! addikt)

Majdnem, bár már jobb, mint részenként 40€-ért. Kiadhattak volna egy online játék nélküli verziót is olcsóbban azoknak, akik ebből már kiöregedtek.

Dark Archon | i5-2500K - GTX 970 - 8Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#28) DuDieHUN

DuDieHUN
(fanatikus tag)

Warcraft 2-vel nem terveznek hasonlot? :)

(#29) UnSkilleD válasza DuDieHUN (#28) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

szerintem diablo 1-2 és talán war3 ami még jönni fog, war 1-2 már túl régi

[ Szerkesztve ]

line con 0

(#30) mikromanus válasza szupermacs (#10) üzenetére

mikromanus
(PH! kedvence)

Az egész grafika fel lesz újítva. Vagyis ugyanaz lesz, csak picit élesebb és "3D-sebb". Azaz nem lesz szemkifolyató pixelszámolgató FullHD, vagy 4k-ban.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31) szupermacs válasza Dark Archon (#27) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Engem mondjuk pont a kampány nem érdekel egy stratégiában. Jó pont viszont az, hogy azon kívül minden ingyenes a második részben.

(#30) mikromanus: Azt tudom, de azért szívesen játszanék vele úgy. Ha nem 10K fölött lesz az ára, megveszem.

(#29) UnSkilleD: D1 tuti nem jön, D3-ban volt év elején egy Diablo 1 event. Nem hiszem, hogy azzal már sz@rakodnának. Senki nem játszik vele és egyébként is "ingyenes" a single és multi része is. D2-höz meg nem rég jött egy patch, botokat kiirtották és jól megcsappant a playerbase is emiatt. Jó játék, nagyon várnám ezeknek a nagyobb felbontású változatát, de inkább a D2 ami reális.

[ Szerkesztve ]

(#32) Z10N válasza Dilikutya (#3) üzenetére

Z10N
(őstag)

Kiveve xbox360-n :(

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#33) szupermacs válasza Z10N (#32) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Az a 2.0.6 a D3-nál tényleg szánalmas. :(

(#34) gergejly

gergejly
(fanatikus tag)

eddig is ingyenes volt, csak tudni kellett, hol

nyugi, csak addig fórumozok, amíg őstag leszek!

(#35) Dare2Live válasza szupermacs (#31) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Pedig egy jó kampány az sokat tud dobni....

SC is elsősorban/körben kampányra ment aztán persze elszabadult a multi és lett a legleg népszerübb RTS

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#36) Dare2Live válasza gergejly (#34) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

persze minden game ingyenes csak tudni kell hogy...

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#37) DarkByte válasza gergejly (#34) üzenetére

DarkByte
(PH! addikt)

Köszönjük Emese! :U

BrainZZZ!

(#38) szupermacs válasza Dare2Live (#35) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Akkor csak engem nem fogott meg. Nem mondom, hogy rossz, csak nekem fura egy ilyen hosszú és lassú mechanikájú játékban a sztori.

(#39) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

hát nagyon szégyellje el magát akinek eddig nem volt meg. ;]

(#40) thesound

thesound
(senior tag)

Ohh, ezt megnézem, remélem nem rontja el a régi szép emlékeket. Még középiskolában toltuk, a zenéje beleégett az agyamba :K

Battlecruiser operational :B

Tesco gazdaságos aláírás

(#41) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Nah meg is jött a kedvem, megyek nyomom a Wings of Liberty kampányát :DD ;]

(#42) lócitrom

lócitrom
(fanatikus tag)

nálam olyan, mintha szaggatna, holott gépnek bírnia kell bőven. nem olyan sima a mozgás és az kurzor is fura. valamint ez még mindig nem remastered vagy csak beégett az agyamba a pixelháború?

[ Szerkesztve ]

(#43) bivalyolo válasza lócitrom (#42) üzenetére

bivalyolo
(őstag)

Remaster majd nyáron lesz. Azért viszont már fizetni kell.

"Let's agree to disagree!"

(#44) Scholes9 válasza lócitrom (#42) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Nálam is ilyen, én le is töröltem, nekem elég a Starcraft 2 mindhárom részével együtt a gépemen :DDD ;]

(#45) Gyuri27 válasza lócitrom (#42) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Nálam el se indul. :B

(#46) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Nekem megvan eredetiben, németül. :D
...de letőttöm, mert DVD már nincs hozzá. :B

Gyuri27: format c: -vel indítsd, akkor megy! ;]

[ Szerkesztve ]