Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz b. #70 üzenetére

    Mert én nem egy elmúlt esemény szeretnék végig játszani. Én egy új heroikus történetet szeretnék végigjátszani, egy új erős faj ellen.És ha nem az lesz,hanem egy előzmény akkor zárva marad a buksza. Azt nem mondom,hogy nem fogom kipróbálni. De elővétel nem lesz belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz b. #70 üzenetére

    A ME széria egyik nagy húzóereje a lehengerlő, mindfuck sztori.

    Egy first contact war-ból meg már nem fogsz kihozni egy olyan élményt ami az első három részben volt, főleg úgy, hogy nagyjából tudjuk, hogy miről volt szó.
    Nagyon elcsépelt dolog lenne ezt mégis meglépni, és ahogy a kommentekből is látszik, 1-2 kivételtől eltekintve eléggé egyhangú a vélemény. Mivel már az ötlet is rossz, a Bioware szerintem nem fog ennyire kicseszni saját magával.

    "Ha nem jelenne meg egyáltalán, az jobb lenne? Nem értem minek fanyalogni. Én alig várom már hisz rajongó vagyok, szeretek mindent ami ezzel kapcsolatos."

    Azért láttunk már olyan film és játék folytatást is a történelemben, ami inkább jobb lett volna, ha meg sem jelent volna. :U
    Akármilyen jó is volt az eddigi 3 rész, önmagában még nem biztosíték arra hogy a következőket nem lehet elcseszni..

    Én azért nem gondolom hogy rossz lesz, és azt sem, hogy a FCW lenne a sztori...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák