Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Hiftu #11 üzenetére

    Kétlem, hogy csinálnának olyan játékot, amelyben nem választható emberi oldal.
    Szóval Krogan vs. Rachni, Geth vs. Quarian háborút és a Krogan felkelést kizártnak tartom önálló játék formájában.

    A First contact war valamilyen formában lehetséges, de lehet, hogy csak valami tiszta FPS/TPS formában.

    Az pedig nem tetszik, hogy az ME3-ra mindig úgy hivatkoznak, mint egy galaktikus háború kezdetére. Ez könnyen lehet, hogy azt jelenti, hogy nem sikerül végleg lezárni a reaper kérdést.

    Aki hülye, haljon meg!

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Hiftu #11 üzenetére

    Én azt remélem, hogy a Geth <-> Quarian konfliktus már a 3-ban is szerepet kap.
    Úgy képzelem el a harmadik részt, hogy most már nem újabb csapatot kell gyűjtenünk (már nagyon uncsi), hanem a Dragon Age Origins-hez hasonlóan a népeket kell majd magunk mellé állítani, ami esetenként azt igényli majd, hogy segítsünk nekik lezárni a saját belső/külső konfliktusaikat, mielőtt a Reaper-ök ellen tudnak vonulni a többiekkel "karöltve".

    Én azt sem bánom annyira, ha Shaperd munkássága nyomán most visszaverik a Reaper-öket, aztán egy Mass Effect 4-ben ugrunk jópárezer évet, mikor újra megjelenik valami hasonló fenyegetés, és esetleg a ME1-3 történelmét próbáljuk feltúrni válaszokért (mint ME1-ben a protheanok hagyatéka), hogy mitévők legyünk mikor felbukkan egy hiperfejlett ellenséges faj (akár a Reaper-ek egy másik válfaja).

    Arra viszont nekem sincs tippem, hogy lehet majd megállítani az inváziót anélkül, hogy hirtelen nagyon gyenguszka kis kacatok lesznek Sovering-hez képest a többiek.

    Mert már láttuk mire volt képes egy Reaper, most már nem lehet azt mondani, hogy igazából nem olyan csoda-szuper fejlett robotok ezek, csak beképzeltek és kamuztak, hogy féljünk tőlük...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák