Új hozzászólás Aktív témák

  • Jason19

    senior tag

    válasz W.Wilson #25 üzenetére

    Hmm.. akkor lehet beszerzem, megnéztem 1-2 videót és nem lett olyan rossz mint amire számítottam.

    Endinghez visszatérve, (mert most mindenki sír hogy nem változtatták meg meg mindenféle teória alapján) nekem csak pár gondom van vele, de nagyon szúrja a szemem akárhányszor újrajátszom, esetleg valami nagyobb rajongó biztos megtudná magyarázni a következőket:
    - Ha Harbinger odapirít a lézerével akkor hogy a francba kel fel Shepard ? Egy olyan lézertől elszublimálna... Megcsinálhatták volna még sokféleképpen, de nem, átmegy rajtad a lézerrel aztán vígan mész tovább..
    -Ezután én kivettem volna azt a részt amikor bemondja a rádióba, hogy visszavonulás.. Mondja azt, hogy mindenki meghalt vagy valami, de amikor Harbinger is elszáll, akkor miért hív vissza mindenkit?
    -Catalyst jelenetet totál elszúrták, a catalyst ne egy gyerek hangú, gyerek kinézetű hologram legyen már.. legyen egy glyph/vigil vagy egy reaper kinézetű dolog, a reaperek mély hangjával, ez így nagyon gáz. Meg mi köze van a gyerekhez, hogy veszi fel egy hologram/vi, egy földön lévő random gyerek kinézetét/hangját ?
    -Syntesis. Keverjük bele mindenbe a reaper DNA-t, az lesz a tuti! Totál értelmetlen befejezés, ha minden DNA-t összekever, beleértve a reapert, stb. abból jó nem sül ki. A másik 3 tökéletes így ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák