Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz --Disztroj-- #12 üzenetére

    Szalarián doki meg pont rálát, fel is nyomja a netre tuti :DDD
    Hát ezen jót röhögtem.

    Szerintem jó, hogy van ilyen opció a játékban, ez is hozzáadódik a karakter jelleméhez, amit formálsz, hogy kivel mikor hogy fekszik össze, ugyan úgy, hogy addig vedelsz-e a bárban, míg a WC-ben kötsz ki, vagy megállsz a 2.-3. feles után (vagy egyáltalán nem rendelsz), illetve kit hagysz életben, kit vágsz pofán, kit akarsz szép szóval meggyőzni, stb. Az ilyenektől lesz ez játék, és nem film.

    Én pl. nem feküdtem volna össze Mirandával, hisz az apja DNS-éből készült (ha úgy tetszik, akkor ő az apja, csak átütve nővé, és feltuningolva, nem igazi np feltuningolva...), és némely szögből férfias az arca, sőt, olyan Jacksonos. Szóval az én Seperd-ömnek nem kell belőle semmi. :(

    Én azt sajnálom, hogy itt a 2. részben nagyon gyerekesek ezek a jelenetek, az első részben jobbak voltak. (és nem, nem nyúltam a gatyámba, mikor láthattam a monitoron egy animált aszárit ruha nélkül, csak nem éreztem a cenzúra folytogató, mardosú szagát. :N)

    (#18) leviske - Ezzel egyetértek, de azzal is, hogy kár ennek külön cikket szentelni.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák