Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Én nem is tudtam, hogy előről lehet kezdeni az 50/50-es karakterrel. :N
    Hol van ez az opció? :DDD

    Én is kétszer játszottam végig. Először egy custom férival, akinek igyekeztem fenntartani a pozitív karmát, és egyszer egy olyan custom nővel, akinél direkt arra törekedtem, hogy beteljen a Renegate csík.
    A képességeik viszont nagyjából azonosak voltak, és a befejezéseket illetően nem igazán éreztem, hogy bármi változna attól függően, hogy milyen válaszokat adok. De a legvégét már amúgy is végigtallóztam a férfival is, megvolt mind a 4 féle befejezésem, itt sem volt más semmi az előélet miatt...

    Mondjuk ez érdekel is, hogy elég változatos befejezések voltak. Most erre írnak 2-4 alternatív játékot, vagy mi?
    Sőt, a legvégén nem is ment a játék! Tehát nem tudja majd a 2. rész kihámozni, hogy mi lett az első rész vége. Szóval igencsak a karakter (arcberendezés, és egyebek, amiket a legelején adhatunk meg, és nem módosul) lesz átültethető, a történetvezetés nem.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák