Új hozzászólás Aktív témák

  • Lezli25

    tag

    válasz CPT.Pirk #44 üzenetére

    Igazság szerint lássuk be józan paraszti ésszel. Ha "Minden" játékban normális előrelépést szeretnénk FPS számban mérve, akkor konfiguráció váltás/újítás. :K ;)

    Ugyanis most miért is érné meg bárkinek azért kiadni 70-80 ezreket ramokra hogy "talán ennél/annál lesz plusz 8 fps-em" dolog.

    Én személy szerint 20 éve építem magamnak a gépeket, és másoknak is. Komoly értelmes változás mindig is csak akkor volt ha a régi konfigot cseréltük egy frissebb/ gyorsabb rendszerre.

    Most miért is érné meg nekem pl az 55ezres ramokat lecserélnem 70-80 ezresekre hogy kapjak itt ott 2-4-8 fps-t... ? Full HD mellett ez a konfig évekig kihajt minden játékot maxon 60-80-130 fps-ekkel, Ha pedig már 4K-ban tolja valaki, akkor ott már a ram sebesség semmit nem ér. Oda komoly proci és csúcs vga/vga-k kellenek.

    3000mhz-en cl16 mellett 1,35V-al használom a ramokat. Lecserélhetném őket G-Skill ramokra hogy tudjam 3200 mhz-en cl 14 el használni... Na de minek??? :D 10-fps plusszért kiadni 80ezret? :D

    És hát azt se szabad elfelejteni hogy az első generációs Ryzenek 3000 fölé alig alig engedik a ramokat. Többnyire sok esetben instabilak a gépek. És 3200-on már nekem sem stabil a gép.

    Amúgy minden játékot 60fps-re korlátozok amikkel én játszom, mert totál értelmetlen 100fps-el nyomatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák