Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitaro

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #1 üzenetére

    Nem remake lesz, tehát változtatni nem fognak a befejezésen, ahogy oriic is mondta, az Extended Cut-tal fog jönni.

    Engem az érdekel, hogy mit csinálnak az első résszel, oda nem lesz elég egy sima 4K textúra pakk. Ha azt tisztességesen megcsinálják, valószínűeg beszerzem majd, erőt veszek magamon és végigjátszom a teljes trilógiát. Nem lesz egyszerű, a harmadik rész mai napig hatalmas tüske a szememben. Az egész, nem csak a befejezés.

    Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

  • vitaro

    senior tag

    válasz Tibicsucsu #22 üzenetére

    A második résszel szerintem az volt az egyik fő probléma, hogy a végén pontosan ott voltunk, mint az első rész végén: jönnek a reaperek, valahogy meg kéne állítani őket. Igazából az egész egy nagy mellékküldetés volt.

    Ezt gyorsan orvosolniuk kellett a ME3 elején, úgyhogy totál amatőr módon előrántották a Crucible terveit a semmiből. Aztán jött az amit írtál is, hogy a reaper flotta nem támadta meg a Citadelt, hagytak mindenkit jönni-menni. Engem kb itt el is vesztett a játék.

    A korábban meghozott döntéseink nem igazán számítottak, a korábban behozott szálakat dobták (sötét energia, emberek genetikai sokszínűsége), a Cerberus pedig hirtelen Galaktikus Birodalommá változott, jószerivel a játékidő felében velük harcoltunk.

    A végjátékban aztán megkaptuk a londoni csatát, ami a ME2 öngyilkos küldetéséhez képest finoman szólva is fantáziátlanra sikeredett.

    Persze volt egy-két jobb rész is, pl Tuchanka és Rannoch, de összességében nagy csalódásként éltem meg.

    Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

Új hozzászólás Aktív témák