Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibicsucsu

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #12 üzenetére

    Szerintem nem csak az endinggel volt gond. Kidobtak egy csomo dolgot az elso reszbol. Eleve Sovereign elmondja neked, hogy hulye vagy ember, ugy sem erted meg, de azert ment az erolkodes h legyen magyarazat. Sikerult is ezt a marhasagot osszehozni. Persze el tudom fogadni h legyen magyarazat, mert sokan igenylik. A vilag es tortenet, amit osszehoztak jobb lehetosegeket is kinalt.
    Azt is feledesbe merult, hogy a Citadel kulcsszerepet jatszik az ertelmes fajok kiirtasaban, mert azon keresztul ki lehet kapcsolni a mass relay-ket, igy nem tudnak egyesulni a haderok, nincs kommunikacio, nincs menekules csak megy az irtas szisztematikusan, rendszerrol rendszerre.
    Nekem leginkabb az ilyenek miatt fajo az egesz 3. resz. Nem vagyok nagy gamer, de az elso reszt ket harom nap alatt vittem vegig es azonnal ujrakezdtem, akkora hatassal volt ram. Mondjuk ez azert is lehet, mert korabban nem jatszottam nagyon, foleg nem RPG-vel :D .
    Azt viszont ujra leirom, hogy a nyomaszto hangulata a harmadik resznek nagyon talalo volt.

    A masodik reszt tortenetileg nem tudom hova rakni. Nem tudom ertelmezni h egy keszulo ember reaper elpusztitasa min valtoztat. A collectorokon keresztul lett volna esely meg tobb tortenelmet belevinni az univerzumba, meg esetelg megagyazni vmi ertelmes endingnek, de ez nem tortent meg. Azert vagy 8x vegigjatszottam azt is :D

Új hozzászólás Aktív témák