Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    Windows 7 64bit driverei jók alá, vagy megint lesz egy csomó eszköz, amihez nem lesz driver?

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Tybee000 #25 üzenetére

    THX

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Dilikutya #71 üzenetére

    Dilikutya, épp itt van a kutya elásva. Te el sem tudod, de igazából, mivel úgy érzed neked nem felel meg, ezért nem is akarod elképzelni, hogy van az ugyan olyan jó. Pl itt vagyok én. Most adtam el az Asztali pcmet, amiben egyetlen egy pozitívum volt. Volt hozzá 1 1,5 TB-s meg egy 320 Gbs vincsim a rendszer mellett. Baromira agyaltam, hogy bőven elég nekem az S2-őm, mert amire kell (net zene film rahedli könyv elolvasása és JÁTÉK), azt az S2 bőven lefedi. Egyedül a tárhely miatt gondolkodtam. Végül ugyan vettem egy laptopot (MSI GX620), de ezen is agyalok erősen, hogy elcserélem egy Nexus 7re.
    Hja és a DVD optikai meghajtóról meg már én is kb két éve lemondtam, mert 1 nem írok ki semmit cd/dvdre, 2 utálom azokat a vacak sérülékeny korongokat...

    Hogy on is legyek:

    Este felraktam s laposra, de csalódva tapasztalom, hogy pl az Alarm részt kidobták? Leteszteltem egy kis játékkal (Originből felteleptettem a Burnout Paradise-t) és aszem 7es után ez is ugyan olyan jó lesz, csak találjam meg az ébresztőt..XD

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Dilikutya #75 üzenetére

    Nem érted mi? Számomra Tökéletesen elég! Nem arról van szó, hoyg számodra, fanatikus desktoposnak megfelel-e, hanem számomra! És ha megnézed a statisztikákat, világosan láthatod, hogy nem a fanatikus desktoposból van több, ergó a microsoft és az összes többi cég a többséget akarja kiszolgálni alapvetően, mert NEKI BELŐLÜK LESZ TÖBB PROFITJA!
    S miért nem a desktoposból van több,

    Pl egy tablet, könnyű. Gyorsan előkapom megnézek valamit eltettem. Oda viszem, ahova akarom, ott használom ahol akarom. Könnyű. Egy desktoppal pont nem ez a helyzet. És az emberek, ha még nem jöttél rá, alapvetően a könnyű dolgokat keresik.

    Én a Samsung Galaxy S2-re gondoltam. És alternatíva. Max Payne Mobile, GTA III, Aparatus, Angry Birds stb. Könnyed instant szórakozás. nem a hardcore "isteni grafikát quadhádéban az arcomba" embereknek, ez tény. De arra, hogy az ágyban, beteg napjaidban elmenjen az idő, vagy a vonaton, esténként haza melóból elüssem az időd, mindegyik tökéletes. Egy desktopot nem fogok az ágyamba rángatni. Ha meg a szobámban van, akkor sokszorosát költhetem arra, hoyg erős legyen, de emellett kussoljon is, ne zavarjon a hangja. És innentől megint kilőve a hordozhatóság.

    De még egyszer kiemelem. Neked, aki kőkeményen desktopban látsz, nem felel me, és mivel még jó ideig neked is lesz minden, amit akarsz, innentől a vita megint értelmetlen, s meddő. Nem én foglak rávenni, hoyg hagyj fel a desktop fanatizmussal, hisz jómagam is fél évvel ezelőttig desktop fan voltam.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák