Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    válasz #04824576 #301 üzenetére

    Matekolj még rajta, sehol nem írtam ezt ;)

    Én elfogadom, hogy van akinél nem működik jól a Win10, de mondj olyan szoftvert ami hibátlan. Azt is el tudom fogadni, hogy van akinél a Win10 óta több a gond.

    De...! Próbáld már meg te is belátni, hogy az elvakultságodtól függetlenül van akinek semmi gondja vele. Nekik ne kelljen már szarnak gondolniuk azt ami hibátlanul teszi a dolgát, csak azért mert te csalódtál benne és szerinted egy hulladék Microsoftostúl.

    Azt senki sem írta, hogy mindenkinél hibátlan. Senki nem írta, hogy minden hiba user error.
    Majd ha az 1 milliárd userre vetítve csináltál egy korrekt statisztikát, bizonyíthatod az igazadat, hogy a Windows 10 szar vagy csak kicsit szar. Addig is ez az egész meddő vita lesz.

    (u.i.: ha értelmezed a cirka, példa, körülbelül, ha szavakat, rájössz, hogy mit írtam. A logikát próbáld megérteni abban, hogy a hibák, rossz dolgok, veszteségek! mindig sokkal hangsúlyosabbak, hangosabbak mint amivel nincs gond. Ilyen az emberi természet, ha veszteséget érez, bekapcsol a vészjelző. Ezért is írtam, hogy olvass, hasznos lesz.)

Új hozzászólás Aktív témák