Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hopkins95 #116 üzenetére

    Oszinten? Teljes mertekben ertheto. ~Harom eve konzolozok, mai napig nem tudok tizedolyan jol se loni kontrollerrel, mint PC-n akar egy fostalicska tesco-s egerrel. Persze kozben lattam par kollegat, hogy jatszik kontrollerrel, szerintem akkor is elpicsaznanak, ha en mehetnek egerrel, ok meg maradnanak kontrolleren, szoval igazabol az van, hogy en vagyok bena, de akkor is. :DDD
    Ennek ellenere, hiaba van relative eros PC-m, arra nem vagyok hajlando jatekot telepiteni, mert ismerem magam, onnantol azon a PC-n munka nem lenne. :B

    Tegyuk hozza, ujabban nem is nagyon van olyan fps, ami annyira gyors lenne, hogy ha ertekelhetoen tudsz jatszani kontrollerrel, ne tudnad elvezni. Hol van mar a jo oreg q3/ut era, amikor tenyleg akkora porges volt, hogy azt csak egy nagyon jol beallitott egerrel tudtad jatszani, kulonben max golyofogo voltal.
    Mit nem adnek egy jo kis CTF-ert ezek helyett a hulye BR jatekok helyett...

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • arty

    veterán

    válasz Hopkins95 #160 üzenetére

    gondolom 10+ éves bill+egér használathoz hasonlítod a hétvégi próba alkalmával felgyűlt tapasztalatot... nem fair ;)

    és lehet azon is vitatkozni, hogy szerencsés-e, ha egy (fps) játékban 35 különféle gombot KELL(ENE) használnod... szerintem nem, hibás koncepció, elvégre nem repülőgépszimekről beszélünk ;) ez az egész billentyűzet téma nonszensz: NEM játékra készített periféria, felesleges a megszokott (és csak ezért elfogadott) funkcionalitást JÁTÉKRA(!) kitalált perifériától (gamepad) elvárni...

    (egyébként vicces, kb 2 hete nyomtam végig az eredeti xboxon a return to castle wolfensteint, a duke-al, ami sokak szerint borzalmas ergonómiával bír(t)... nem volt különösebb problémám vele, megmondom őszintén)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Hopkins95 #194 üzenetére

    Kb azóta nézem őket, amióta indultak és rengeteg a 30fps alá benézegető játék.
    Pláne ocsmány a helyzet, amióta a pró konzolok léteznek.

    Amikor pedig a 60fps a target, akkor azt sikerül alulmúlni.
    A fejlesztők (kiadók?) igénytelenek.

    (#195) Carlos Padre Tényleg.

    A ps5 és az xsex is 16gb memóriával jön (nem tudtad?), csak az xboxban a ram egy része jóval gyorsabb a ps5-ben levőnél, amiből a gpu/videokártya profitálhat. Egy kisebb rész valóban lasabb, mint a ps5-é, de azon a részen lehet olyan tartalom, aminek még az a lassú is sok. Erről írtam az előző hozzászólásomban, kár hogy meg se próbáltad érteni.

    Egyébként ezt a gyors-lassu memóriás felépítést használta/használja a sony is - a ps4 próban.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Hopkins95 #219 üzenetére

    7850-en megy a 60fps... és a ps4-ben annál erősebb van :)
    Azok a jaguárok 30+ al elmozgatják a red faction guerillát, ahol az egész játéktér összeomlik.... az egyszem* élient már nem bírták? pláne h a boxos verziót látod beesni 30 alá, miközben ott a cpu magasabb órajelen megy... (anno ez nagyon megmaradt bennem, mert ezt az ujgen konzolokon abszolut 60fps-nek vártam)

    büdzsé, határidő, stb - igen, tudom h sokszor nem a fejlesztőn múlik... de tartok tőle, hogy pont emiatt is "elvárt" h a pécékonzolra két hét alatt készlegyen a port :(

    *túlzok :D

    amúgy tök jópofa lenne elővenni ezeket a threadeket adott gen végén és átbeszélni, h miről mit gondoltunk "akkor és most" :) én tök boldogatn belátnám 7 év mulva, hogy "valóban elég lett a 16g" :D

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • b.

    félisten

    válasz Hopkins95 #229 üzenetére

    nagyon könnyű őket kijátszani amúgy ha rájössz a taktikára meg fontos hogy össze gyűjtsd craftolni a cuccokat hogy készíteni tudj Shivből jó sokat . De én is Normalon játszottam, hogy élvezni tudjam a sztorit mert amúgy valóban nagyon nehéz, egyetértek. De a sztori az mindet visz. Kizárólag azért vettem a PS4 gépet :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák