Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Kansas #214 üzenetére

    Nem néztem be semmit, nem kellett eltalálnom, mennyi ramod volt/van ;)
    Nekem is 24 gigám van, mert annyira kevés volt a végén a 8 (ddr3), hogy nem éreztem kellően hosszú távra elégségesnek a 16-ot se ... (áhá, biztos innen jön a ramfétisem, hogy legyen day1 "tartalék" ! ;) ) és volt mellette 11 gigás kártyám is, de az/akkor tényleg overkill volt (mármint a vram).

    Ha a fejlesztők nem kezelik gyenge pécéként, akkor honnan az Alien Isolation gyalázat teljesítménye, miért futott a Broforce 20fps-el, miért játszhatatlan jelenleg az Ori xbox one x-en? Ha ezek direktben konzolra készültek, miért nyújtottak ott és csak ott értékelhetetlen teljesítményt? Alulbecsülöd az igénytelenséget, azabaj ;)

    #215

    Hogy a pécés ram igény jó indikátor. Mivel az "xboxba" nem látok bele ;)
    Az x86 kód, assetek kb(!) 1:1 méretet jelentenek a konzolossal.

    Ha igaz lenne amit írsz, nem lennének förtelmes konzolportok. Elvégre a ps4 képessége adott, ott akkor mindennek perfekt 30/60frémmel kellene működnie - nem?
    Nem, mert csak be kell kapcsolni konzolon is a subsurface scatteringet, ne nézzen má' ki sokkal bénábban :W Idióták.

    devkit - NDA, jókapcsolat, stb. :) nem ordíthat egy dev névvel, hogy ő mit gondol.
    de amugy is: a sony/ms zsebére megy, hiába szeretne John 24/32 gigát...

    Ha majd lesz ár, megmondom jó-e - szerintem - a pakk ;)
    Mert valóban minden ezen múlik, az ár-értéken.
    Pl. 399$-ért a ps4 kurvajó vétel volt, totál nem érdekelt a jaguar cpu (és bár elsőre xboxot vettem, de addigra már az se a kinektes agyrém volt).

    (#216) martonx az én alap-problémám a "prókonzolosdi". ez ellene megy a konzol koncepciójának és a "lustaféreg" devek vissza is élnek vele! és persze pénzbe is kerül :D

    az sajnos teljesen természetes, hogy egyre kisebbek a szabad szemmel látható ugrások 1-1 generációt tekintve, ráadásul ha végigéled az éveket, pláne alig-alig látod a fejlődést... de azért tegyél ki nyugodtan egy Gears2-t egy Gears4 mellé és mond azt, hogy nem ordító a difi.
    ( vagy mégdurvább: rage mellé doom eternalt, forza4 mellé forza7et, stb :D )
    pedig nekem aztán üt időnként a 360 grafika is: 65"-ön 2 hete "nyomtam végig" a ps1-es hi-octane-t :D 10-15fps, öklömnyi pixelek, ugráló-torzuló textúrák, 10 méteres látótáv...

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák