Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Nowhereman #61 üzenetére

    (Az előzőt már nem tudom módosítani :( )

    Megnéztem a videót. Az első 6 percben nem nagyon mond semmi olyat szerintem, ami mindenki közös alapgondolatait cáfolja meg alapjaiban, és nem megy szembe semmilyen tudománnyal. Ha kivesszük az előadásmódot (a figurát), akkor mi az, ami miatt szerinted épeszű ember nem képes néhány percnél tovább nézni?
    Tudok angolul, de kevés időm van, úgyhogy nem tudom visszanézni többször is, így persze lehet, hogy elsiklottam 1-1 tagmondat fölött, de én nem hallottam olyat, hogy tömeggyilkosnak mondaná bármelyik vakcinát is. A Szputnyikról (és pl. az AstraZenecáról) is mondott jót is, rosszat is. Ha akarod, tegyél fel hasonló videót youtube-ra a Pfizerről, nem gondolnám, hogy bárkit zavarni fog.
    Még egy kérdés: valóban oltottak nálunk a Szputnyikkal (ha erre gondolsz tömeggyilkos orosz vakcina alatt), azonban nekem nincsenek valós adataim az eredményekről. Nem, a tavasz végén / nyár elején kiadott táblázat nem az, hiszen az rengeteg más információt elhallgat. Neked van ilyened? Oszd meg kérlek :) Bár ha van is, arra meg lehet mondani, hogy "a másik oldal által propagált eredmény"...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák