Új hozzászólás Aktív témák

  • |nsane

    tag

    válasz Morden24 #16 üzenetére

    Én úgy vagyok az NVIDIA-val meg az ATI-val mindegy melyik csak jó áron betudjak szerezni egy jó teljesítményű grafikuskártyát, amit később (nálam max. 3 hetet bír ki egy kari :D) jó áron eltudjak adni. Az ATI-nak most nagyon jó a dx11-es palettája, picit gyengébb az NVIDIA felhozatala, ami jelen esetben 2 kártyát jelent, igaz számomra ez 0 :(
    Aki meg PhysX-ért vesz meg egy NVIDIA-át vagy ATI mellé társkártyának az meg is érdemli, mert beleesett a marketing csapdájába és feleslegesen dobott ki érte pénzt, max. több pontja lesz a sz@rmarkokban.
    Még régebben Abu85-nek egyik hozzászólására egy NV "fan" azt írta az csak plusz, hogy az NVIDIA a grafikuskártyáiba tesz PhysX-et, szerintem meg se plusz se mínusz, habár kitudja lehet azért is kerül többen a GTX 470/480 páros.
    Kb. az a véleményem a PhysX-ről, hogy egy jó marketingfogás amelynek tán emberek milliói dőlnek be.

    Videóval kapcsolatban meg, eddig szerettem a Maffia-át vagyis inkább imádtam, remélem a második rész kijövetele után ez így is marad.

Új hozzászólás Aktív témák