Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    Nem lett rossz a játék, de az autók irányításával én se vagyok elégedett. Se árkád se szimulátor módban nem igazán jön be és nem azért, mert 60 éves autók. Egyszerűen szerintem nem találták el jól, a gta-ban kellemesebb vezetni. Az meg, hogy semmi köze a két játéknak egymáshoz egy vicc. Ilyen alapon semmilyen játéknak nincs köze a másikhoz? Hogyne lenne! Mindkét játék azonos kategóriában indul az meg még szép, hogy nem 100%-ban ugyanaz, hanem más a történet, korszak, stb. Ettől még össze lehet hasonlítani őket nagyon is!
    Azt pl. én is feltételezem, hogy itt erősebb lesz a sztori (bár a gta-s is tetszett).
    Ruhavásárlás is van mindkettőben. Apróság, de mégis hülyeség, hogy pl. ebben akkor láthatod csak a ruhát, ha már kifizetted. GTA-ban van előbb próba. Apró dolog, de akkor is hülyeség.
    A lerészegedés is megvan mindkettőben, de a GTA-ban szerintem az is jobb. 15 pohár rövidital után a kép ugyan csúnya lett és néha homályos, na meg a kettős látás is jelentkezett, de a futás ugyanúgy ment, mint a vezetés. A GTA-ban elhúzott a kormány, dülöngélt a karakter. Persze mondhatni, hogy az túlzás, ami ott volt, de az hogy itt nincs semmi még rosszabb szerintem.
    Egyébként lehet benne kajálni, de mivel itt önregeneráló mód van, nincs annyi értelme, sőt a demó alapján úgy tűnik, hogy semmi értelme nincs. GTA-ban volt...

    A grafika és az optimalizáltság pöpec és a város is nagyon él, ez mind tetszik. Valamint a küldetésnek is megvolt hangulata.

    Még egy apróság: a karakterünknek nagyon jól kidolgozott arca van, részletes, poligongazdag, még egy kis ránc is ráfért, amitől úgy néz ki, mint aki elfeküdte az arcát, de ehhez képest a füle szögletes. Nem hiszem, hogy azt meg nem tudták volna kidolgozni normálisan legalább a fő karaktereknek. Persze a graf. összességében szebb, mint a gta, de az 2 évvel régebbi, nem is lehet felróni neki nagyon!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák