Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grifid

    aktív tag

    válasz Doki-HUN1978 #55 üzenetére

    Nos, én sem szeretnélek megsérteni, de neked halvány fingod sincs arról amiről írkálsz.
    Az nv jó esetben negyed évente kiadott "driver" csomagjaival sokkal több gond van mint az ATI havonként rendszeresen kiadott catalystjával és ha elolvasnád a konkurencia driver leírásait (bizony az atinál leírják mit javít/gyorsít és hogy milyen oprendszeren mennyivel). Az nv esetében valóban előfordul hogy nézeget a user és nem győzi a downgradet. (csak üsd be barátunkba a gugliba : nvidia driver problem és olvasgass, célzottan átnézheted a játékok hivatalos fórumait is hogy melyik kártya használói sírnak többet. Az ATI ha elqúr valamit 2 napon bellül kint van a fix.
    Arról már nem is szólva, hogy már jó pár esetben lebukott az nv, hogy a teljesítmény mutatóit csalással tornázta az ati fölé. (full beállításon hiányzó árnyékok és társai)
    Hidd csak el, van élet az nv termékein túl is.

    Arról pedig nem is szólva hogy rajtam kívül vannak még páran akik kimondottan ati/amd-re összerakott géppel rendelkeznek és egy vga váltás miatt nem fogom lecserélni az olcsó kis alaplapom és procim, legfeljebb ha egyszer lesz elég zsém betolok a gépbe 2-3db 5850-et.... Asus m3a32-mvp deluxe, Phenom 9950BE...

    [ Szerkesztve ]

  • Grifid

    aktív tag

    válasz Doki-HUN1978 #59 üzenetére

    Látom te ilyen nagyon okos emberke vagy aki ért mindenhez...
    Akkor egy kérdés amire szeretném ha válaszolnál és nem a véleményedet kérdezem hanem az igazságot, mert azzal meg is hazudtoltad magad:
    Hány Frame Per Sec-et látsz egy 100 Hz-es tv készüléken és mennyit látsz egy 200 Hz-es tv készüléken és mekkora a látható minőségi differencia?
    Kb ennyit a 60 felett nem érzékel semmit az agyad kategóriáról.
    Másrészt a minek több vga kérdésedre. Próbáld ki és rájössz.

    "Nem 120fps-ed lesz hanem 190?"
    Aha próbálj meg 120 alatti fps-el felugrálni bizonyos helyekre például a modern warfare-ban...sok sikert hozzá.

    "Biztosan ismered a különbséget az okos hülyéskedik és a hülye okoskodik között?!
    Legközelebb inkább ne szólalj meg barátom!"

    Nos erre csak annyit, hogy én kulturáltan és személyeskedés nélkül próbáltam kommunikálni veled, de persze tisztában vagyok azzal, hogy ez bizonyos IQ alatt nem lehetséges. A fenti kis mantrádat pedig tanuld meg vagy írd le magadnak és a tükör elött mondogasd, hátha rá jössz, hogy magadnak írtad.
    Ja és én megválogatom a barátaimat, nyugi te nem ütöd meg a mércét! :(

  • Grifid

    aktív tag

    válasz zack #67 üzenetére

    Szerintem meg csak egy buta paraszt aki nem tud válaszolni egy egyenes kérdésre inkább terel.

Új hozzászólás Aktív témák