Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #59 üzenetére

    Akkor kezdjük szépen az elejéről...

    "Megmondanád mi értelme van 2-3 kártyának egy gépben?"

    Ennek mi köze a mi közéhez? :U A téma az ATi/nV driverek használhatósága / használhatatlansága volt. Tehát hogy is jön ez ide hány kártya van a gépben és milyen fps-t produkálnak? :B
    Támadsz, de nem értem miért, mert már bőven elkanyarodtunk a driver témától.
    De ha nem is kapcsolódik ide a kérdésed, válaszolok.
    Mivel FPS játékokat játszom, azon belül is Crysis Wars-ot toltam (pro szinten), így oda kell a VGA ereje. Nem értem, hogy a 3 kártyát honnan vetted, mert én nem mondtam, hogy volt 3 VGA egyszerre a gépemben. :F 4890 CF-et használtam, ami 2db 4890. Miért? Mert a Crysis Wars baromi gépigényes, és nem 120 vagy 190fps miatt volt a rinya többeknél, hanem hogy 30-40-50 esetleg 60fps. Persze 1920x1200 ill. 1920x1080-ról beszélek. A 4890 CF very high (DX10) 2xAA-val tudott 40-60fps-t. Nah. Ezért kellett 2db VGA, mert az akkori legerősebb GTX 295-nél 15% erősebb volt a 4890CF. :U Abból pedig hogy miből mit érzékel az agyad, játék motor és egyén függő. 60-90fps mindenre elég, de vannak olyan pro-k akik nagy jelentőséget tulajdonítanak az fps mennyiségnek.

    "Biztosan ismered a különbséget az okos hülyéskedik és a hülye okoskodik között?!
    Legközelebb inkább ne szólalj meg barátom!"

    Erre megpróbálok inteligensen reagálni, mert látom az inteligencia nem az erős oldalad. :(
    A mondást ismerem, de ha végigköveted a vitánkat kiindulási pontjától, ki fog derülni hogy ez az "aranyköpés" jelen esetben pont rád illik. Te kezdted a dolgot, hogy milyen szarok az ATi driverek, mert ezt ragadtad ki a mondandómból, holott nem ez volt a lényege, hanem az, hogy az ATi-s tábor baromi nagy és nem tojhatnak a fejükre, mert az bukó a játékkészítőknek. Szóval kezdted a driverrel, most már ott tartunk hogy 2-3 VGA minek, és minek kell 200fps...gondolom a következő témád Kiszel Tünde lesz, és azt is megmagyarázod, hogy kapcsolódik a Mafia 2-höz.

    Az pedig hogy kinek nem kellett volna megszólalnia, látni fogja mindenki, mert itt van feketén-fehéren. Én a játék témához szóltam, majd "megtaláltál", de mivel pont VGA kérdésekben otthon vagyok, így elmagyaráztam merre hány méter, mindezt normális stílusban nem támadólag, amire te késztetést éreztél hogy támadj. Olyan stílusban kezded előadni magad ami nagyon nem tetszik, már-már személyeskedést nyaldosva minden ok nélkül. :F :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Grifid

    aktív tag

    válasz Doki-HUN1978 #59 üzenetére

    Látom te ilyen nagyon okos emberke vagy aki ért mindenhez...
    Akkor egy kérdés amire szeretném ha válaszolnál és nem a véleményedet kérdezem hanem az igazságot, mert azzal meg is hazudtoltad magad:
    Hány Frame Per Sec-et látsz egy 100 Hz-es tv készüléken és mennyit látsz egy 200 Hz-es tv készüléken és mekkora a látható minőségi differencia?
    Kb ennyit a 60 felett nem érzékel semmit az agyad kategóriáról.
    Másrészt a minek több vga kérdésedre. Próbáld ki és rájössz.

    "Nem 120fps-ed lesz hanem 190?"
    Aha próbálj meg 120 alatti fps-el felugrálni bizonyos helyekre például a modern warfare-ban...sok sikert hozzá.

    "Biztosan ismered a különbséget az okos hülyéskedik és a hülye okoskodik között?!
    Legközelebb inkább ne szólalj meg barátom!"

    Nos erre csak annyit, hogy én kulturáltan és személyeskedés nélkül próbáltam kommunikálni veled, de persze tisztában vagyok azzal, hogy ez bizonyos IQ alatt nem lehetséges. A fenti kis mantrádat pedig tanuld meg vagy írd le magadnak és a tükör elött mondogasd, hátha rá jössz, hogy magadnak írtad.
    Ja és én megválogatom a barátaimat, nyugi te nem ütöd meg a mércét! :(

Új hozzászólás Aktív témák