Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz RizeAllard #233 üzenetére

    És a tákolt gépedre ráálmodod az EFI-t? A Final Cut Pro-t? A normális, nem tákolt OSX-et? Hihetetlen, mennyi sufnimester van itt, ez pont nem arra való, hogy 3D Vantage-et futtasson rajta az ember.

    Egyébként nekem sem kén', de nem azért, mert jobbat rakok össze, hanem mert nem olyan a melóm, amihez kéne. Videós kollégám nem péhárommal vág, mégis bő egy éve kuporgat arra, hogy vegyen egy régebbi szériás Mac Pro-t (mert azok olcsóbbak ám, csak vadászni köll rájuk a használtpiacon). Nem azért, mert sznob, meg sok a zsugája, hanem már dolgozott ilyennel és tudja, mit fog kapni a pénzéért (és ki is fogja használni).

  • Mr Bond 007

    őstag

    válasz RizeAllard #233 üzenetére

    "Ennyiből sokkal komolyabb gépet össze lehet rakni!"
    Linket pls!

    "Én inkább a nyers erőt szeretem"
    El kéne olvasni a tesztet.. :D

    "a különcködést amit az Apple annyira szeret..."
    Van benne egy intel proci, egy intel alaplap, ddr3 ram meg egy Ati vga. Ezek mióta különc dolgok? :F
    Annyi a különbség a többitől hogy designosabb a kiépítése és tud futtatni OS X-et IS. Mindezt kis felárért. És akkor mindjárt jöhetne erre hogy akkor is feláras..
    Mert ha pl az asus rárak egy republic of gamers plecsnit az alaplapjára és 40%-al drágábban adja mindjárt milyen jófejség mi? Vagy lehetne felhozni példának hogy a vga-ra nem 300 hanem 800 Ft-os hűtő kerül valami nagyon durva névvel vaporx meg a többi ultra parasztvakítás és mindjárt eladják 10-15 ezres felárral. Ilyenkor hol van az önérzetetek? Az egész iparág ezt műveli..
    Az extráért mindenhol prémiumot fizetsz. Semmit se adnak ingyen.

    Egyébként meg:
    Itt a csúcs kiépítést tesztelték, amit elég kevés dolog hajt ki tökéletesen, és még a munkaállomások között is extrémnek mondható. Nagyon kevés program skálázódik 24 szálra. Az összes neves külföldi tesztnél elmondják hogy a legtöbb esetben a sima 1 processzoros 6 magos gép bőven elég majd mindenre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák