Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz i are robot #218 üzenetére

    Valóban nem ellenőriztem vissza. Már nem emlékszem, hogy 10.4-10.5 vagy 10.5-10.6 váltásnál variáltak egyet a gammán. Akkor utána állítottam és pont. Tekintve, hogy nem saját műszer, így nincs lehetőségem rendszeresen variálni.
    Az igazi az lenne, ha a szoba fényviszonyaihoz is igazíthatnám, de akkor szinte naponta kellene mérni, ahogy változik a nap szöge. :)

    Szerintem egyébként nem mászott el, szemre legalább is, de most már utána fogok mérni én is.

    Az Adobe termékekkel egyet értek mindenképpen, de ne felejtsük el, hogy OS X-re alapjaiban kellett újra írni az egészet mivel Carbon alapú volt (még mindíg van ilyen a cs5-ben) ami pedig MacOS 9 maradvány. Így érthető a csúszás. Állítom egyébként, hogy sebességben Windowson sokkal jobb a CS4-5, viszont a már említett színkezelés és az exposé miatt számomra kényelmesebb ezen "dolgozni".

    UI: Itthonra asztali gépnek én is Win alapú konfigurációt pakolok éppen össze, lévén Raid-et csak MacPro-ban tudnék kiépíteni, az pedig számomra felesleges! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák