Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i are robot

    senior tag

    válasz Xero #217 üzenetére

    Értem, szóval akkor ezek szerint 10.6-on még nem ellenőrizted vissza műszerrel, hogy az a profil amit használsz, valóban jó-e. Lehet hogy azért egyszer érdemes lenne. :)
    Annyit még a történethez, hogy van egy olyan tudott és elismert hiba is a 10.6-ban, hogy rosszul kezeli az ICC v4-et az OS, erre ígértek javítást, de tudtommal a mai napig nem készült még el (aztán lehet hogy rosszul tudom). Szóval a színkezeléssel itt több gond is van, amit én egyszerűen luxusnak tartok egy olyan márka/termékcsalád esetében, amelyik ennyire ki van hegyezve a kreatív szakmákra. Persze ha ugyanez lenne Win esetében, akkor mindenki jönne azzal, hogy dzsunka PC, csak éppen azt tapasztalom, hogy PC-re hamarabb jött ki a 64 bites PS, a CS3-4-től kevésbé halt le egy PC, ésatöbbi, és ezeket mind olyan emberektől hallom, akiknek releváns Mac felhasználói tapasztalatuk van, szóval nem én fanyalgok, nekem aztán tök mindegy milyen színű a logó a gépen. Egyébként meg PC-t használok, mert erre futotta, de igazából ez is rossz megfogalmazás, mert nem PC-t használok, és nem is Mac-et, hanem számítógépet.

Új hozzászólás Aktív témák