Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz totron #55 üzenetére

    Én el tudom képzelni, csak nem örülnék neki, ha nem lenne kábeles :) Szívtam eleget USB wifikkel, hogy tudjam, ami USB-n lóg, az általában nem 0-24-re van kitalálva.

    "Nekem voltak olyan tévképzeteim, hogy de jó lesz majd egy DualSIM-es telefon, egyiken hanghívás, másikon net és végtelen vígság kíséri majd létem. "
    Igen, ezzel szokott a gond lenni :D Ezt már akkor lehetett tudni, hogy nem igazán jó, max. átmenetileg (havernál kb. 2012-ben láttam, mennyire nem megy jól, bár a mai telókkal talán jobb lenne.)

    "azt kell látni, hogy sokan, akik nem értik, hogy nem értik, azok nem értik."
    Mást se látok! Leginkább azt, hogy senki nem akar érteni semmit, csak minden működjön magától. Olyan meg akkor se lesz, ha a világ minden marketingese azt is hiszi :D

    "Célszerszám, kész. Mókolni, mással is lehet, kihívást találni másban is lehet."
    És ha valaki ebben akar? :D Ne legyünk már ennyire elkényelmesedve. Én pl. mostanában vakolok, glettelek.
    De az is van, hogy megpróbálja az ember a saját megoldást, és ha nem jön be, akkor vesz készet. Ezzel sem értem, mi a baj? Csak nem úgy kell nekiállni, hogy pöccre a tuti legyen, mert az sosem lesz. Ellenben az éppen aktuális igényeknek megfelelő dolgot lehet, hogy összehozza. Olyan is van, hogy csak később lesz igénye gyári megoldásra. Nem lehet ezt csak így ráhúzni, hogy ne akarj te csak semmit csinálni, költs szépen jó fogyasztó módjára.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák