Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Kipróbáltam én is, eddig semmi bajom nincs vele, igaz, nem is vagyok tőle elájulva. Mintha csak a DDO Unlimited-del játszanék. Egyetlen probléma, hogy - legalábbis most még - sokat kell várni a belépésre, még a nem zsúfolt szerveren is beletelhet egy pár percbe, amíg be tudsz lépni, annyian várakoznak a játékra. :(

    A korlátok viszont zavaróak, már a harmadik szinten összefuthatsz olyan quest-tel, amiért fizetni kell, ha végig akarod vinni. És bár menet közben lehet Turbine pontokat gyűjteni küldetések jutalmaként, de ez a pár 10 darab nem tudom, hogy elég lesz-e egyáltalán valamire? :DDD

    Tekintve, hogy teljesen ingyenesen ki lehet próbálni - azt még majd meglátom, meddig tudok fejlődni benne -, eddig nekem tetszik. Nem egy nagy vasziszdasz, de el lehet szórakozni vele, ha van egy pár üres óránk. :K

    Ui.: Az Imladris szerveren indítottam karaktert, bár nem sokat leszek online, de ha esetleg egy guild alakul, akkor hívjatok meg. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák