Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    Én nem tartom magam egy észkombány IT-snek, de az átlag usertől azért úgy vélem jobb barátságban vagyok az informatikával. Telepítettem telefonra más androidot, ruterra open wrt-t, pc szerelgetés, telefon kijelző csere, laptopot is bontottam darabjaira, majd raktam össze.... itthon van NAS stb... Bontottam szét 2din-es multimédia autórádiót, majd össze is raktam. Jó lehet néha baltával megyek olyan helyre ahol üvegező kalapács kéne... :DDD

    Az android, a nas stb tudom hogy linux alapu, kezelem is/konfigurálom stb... de vazzeg, kernel meg I/O, meg DRI, GCC apámkínyja... azt se tudom mi a franc.... jó biztos van akinek magától értetődik, de ha telepítek egy játékot, oszt' nem megy mert kírja hogy DLL így, meg úgy... levadászom stb.. De ez. Na értitek... mezei usernek oké bekonfiguráljátok de hogy utána semmit nem tud vele kezdeni az is biztos...

    Másrészt oké megy a linuxon XY játék/program.... de mit össze nem kell rajta kínlódni mire megy. Persze nektek oké, vágjátok oda vissza, na de aki nem?! Feldob egy win-t és xxx.EXE osztan' megy... nem ilyen meg olyan csomag... :U

    Ez persze nem a linux baja, de egyszerűen egyszerűbb a win, a linuxot meg szét lehet konfigurálni de az emberek 99,9% nem érti, meg nincs is rá szüksége... és most nem vállalati környezetről stb-ről beszélek

Új hozzászólás Aktív témák