Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanics

    aktív tag

    válasz hanics #23835 üzenetére

    mondjuk az érdekes hogy az alap CM11 Stable amit leszedtem az most néztem vagy 6giga :)

    De mégis amitől kicsordult a könnyem az ez :D

    A Linux or Mac system. It is also possible to build Android in a virtual machine on unsupported systems such as Windows. If you are running Linux in a virtual machine, you need at least 16GB of RAM/swap and 30GB or more of disk space in order to build the Android tree.

    30GB of free disk space to complete a single build and up to 100GB or more for a full set of builds. The source download is approximately 8.5GB in size.

    magyarul tömören :)
    Linux vagy Mac rendszer kell. Windows nem jó, talán virtuális gépbe de még az se mivel nem tudod felrakni a 64BITES Ubuntut... Lényegében jó ha van a gépedbe memória úgy kb 16 giga.... meg aztán 30 giga swap fileba vagy akár több is ha az Android rendszert szeretnéd cseszegetni... :)
    +30 giga szabad hely hmhm, jó jó de nem elég :) Próbáltam 60gigát simán megetettem vele egy parancs elszeszésével.. Igen komplett Androidnak több mint 100 Giga szabad hely kell. Hát én beáldoztam a rendszernek egy 320Gb-s winyot :)
    Az alap android forrásnak kb 8.5Gb foglal.. ja nálad lehet... én produkáltam vele már vagy 32gb-t is.

    Lényegében ha csak a CM11-l foglalkozok akkor tényleg elég neki a 60Gb. Bőven :) A teljes rendszer mindennel együtt itt beleértettem a Linuxot és a függőségeket olyan 35-42giga között mozgott.

    Ergo ezért vagyok idegbeteg néha mikor a Linux azt mondja hogy ne nem indulok el, mert kezdhetem újra...

    Közép kategoriás gépem van nem sok minden van benne. 2x3Ghz 16Gb memória nvidia gtx 260oc 64Gb OCZ Agility 3-s ssd + 320Gb +500Gb winyokba,

    de még így is az android összeállítás miután leszedtél mindent egy örökkévalóság mire lefordítja a telefonra...

    Csorikámnak se volt kis idő"Again, I have a Core i7 3770k along with 16GB of ram and it took 45min-1 hour."

    ergo ennyire unatkozok.....

    ---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

  • Konyika

    senior tag

    válasz hanics #23835 üzenetére

    Segítenék ha tudnék. Így csak messziröl drukkolok.
    Ha kész remélam megosztod.
    Középkategoriás? Ez nálam egy álom konfig :((

Új hozzászólás Aktív témák