Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olivera88

    veterán

    Az LG Q6 om leváltásán gondolkodom. Ez lenne kieszemelt , vagy a másik a Samsung A70. Ami az A70 ben tetszik az a hatalmas akku és a gyors töltés, illetve kijelzőn lévő ujjlenyomat olvasó. Az LG mellett meg ami szól h alig kerül több mint az A70, cserébe cserébe kapok egy Snapdragon 855 öt, és az optikai zoomos a camera, és tetszik h kompaktabb méretű mint a Samsung, meg ami még az LG mellett szól az IP68, és a MIL STD . Az A 70 ráadásul elég törékeny is, csak GG 3 van rajta ha jól tudom. Egy ismerősömnek van A70 , leejtette, a telót a betonra, és egyből szétrepedt a kijelző, persze használható maradt ettől. Igaz úgy is tokban használnám is üveg fóliában, de akkor is..
    Négy éve vagyok LG user, és eddig nem volt problémám velük. De most gondolkodóba estem komolyan h mi legyen.

    [ Szerkesztve ]

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

  • olivera88

    veterán

    Köszi a válaszokat. :R Akkor lehet még is az maradok az LG nél. Bár még nem lesz aktuális sajna a telefon vásárlás, csak következő hónapba ha minden igaz. Amúgy eredetileg V40 et akartam, de itt szerbiában már jó régóta nincs a forgalmazónál. :( Lehet mégis V40 lesz, ha itt továbbra se lesz akkor Magyarországról szerzem be.

    joekajoeka
    Mi fogott meg annyira a G7 ben , illetve G8s ben?

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Új hozzászólás Aktív témák