Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz takysoft #38 üzenetére

    G4 az alaplaphibát leszámítva számomra hibátlan volt (azóta sincs egyszerre FM rádióval, infrával, bővíthető memóriaával, jack csatlakozóval szerelt csúcs kamerás telefon) és az akkori viszonyok között sem a top hardveréhez képest pl a memóriamenedzsmentje fényévekkel jobb volt mint általam azóta használt anno top hardveres S8-é...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • Aryon87

    félisten

    válasz takysoft #38 üzenetére

    A G6 nem az IPS-el bukott el, hanem azzal, hogy valóban biztonsági telefon volt. Legalábbis nálam azután távozott gyorsan a házból, mikor Egerben túrázva használtam GPS-t, poweramp-ot meg viber-t meg talán a face/messenger párost, és úgy felforrósodott a nyári melegben, hogy a 8 magból 4-et lekapcsolt, a másik 4-et meg lefelezte, így a telefon leakadt hosszú időre, és alig volt képes csinálni bármit is, és még a zene is akadozott.. Aida64-ben néztem hogy mi az isten van.. 1 héten belül el is adtam..
    G5-öt bírtam, annak ellenére hogy bemutatásakor lehúztam kommentben, de tény, nem egy szépség volt :)) Annak az akku és a kijelző volt a gyengepontja.
    A G4, az volt a legjobb a gyenge akkut leszámítva. Bootloopot nem kaptam, mert pont előtte volt egy komplettebb szervize.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • forgonati

    őstag

    válasz takysoft #38 üzenetére

    Azt se felejtsük el hogy a G4-ek első szériái anyagminőségben is hulladékok voltak, a bőr borítás brutálisan kopott pár hét használat után, és úgy nézett ki a telefon mint a hányás. Később ezen elvileg javítottak. A körbefutó műanyag keret ami króm festést kapott, na arról szépen elkezdett lepattogzani a króm bevonat, úgy mint a Samu korábbi telóinál (S5 pl.) A kijelzőik sárgultak, bár ez a sárgulás már előfordult a G3-on is... és akkor ott a bootloop, álmomban ne jöjjön elő. Szóval aki azt mondja hogy közel tökéletes volt annak rohadt nagy mákja volt, hogy egyik hibája sem érte utol, de ez szerintem a kisebbség.
    Ez a mostani telefonjuk meg. Épp olyan szar és drága mint az előző néhány. A G5 is egy elcseszett zsákutca lett a modularitásával. Kár ezekre pénzt meg időt vesztegetni. Ha végleg eltűnnének a mobil piacról, azt sem bánnám. Azt a pénzt inkább forgassák jobb OLED panelek fejlesztésébe.

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

  • BloodRay

    veterán

    válasz takysoft #44 üzenetére

    Értem amiket írsz, de igény szerintem lenne rá, csak ha nincs úgy könnyű mondani, hogy nem veszik az emberek...
    A biztonsági problémákat egyrészt oldja meg a gyártó, másrészt nekem sose volt gondom a mobil eszközeimen (lehet mert nem torrentezek, p@rnózok rajtuk?...).
    FM rádió azért néha még jó szerintem ahol pl nincs mobil lefedettség, de tény ez a legkevésbé fontos a fentiek közül számomra is.
    Jack elhagyásával meg ne is bosszants... Magasabb kategóriás fül és fejhallgatóim vannak, ezeket most vagy dugjam ótvar adapterrel a telefonra, vagy cseréljem le mind??...
    Írom úgy, hogy van bluetooth-os magasabb kategóriás fejesem is, de azt is nagyrészt kábellel használom.

    (#45) forgonati -> Nekem bár nem legelső szériás G4-em volt, de a bootloop-on kívül semmi egyéb gondom nem volt. Tény, hogy tokban hordtam és vigyáztam rá, mint az össze röbbire. De ismeretségi körben is volt több, erős túlzás azt állítani, hogy amiket írtál azok általánosan előfordultak mind mindenkinél.
    Speciel engem kevésbé zavarna egy pattogó króm festés ami esetleg nem is jön elő, tűnik fel egy tok alatt mint pl a mostani S8 ótvar memóriakezelése...

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • MrPetya19

    addikt

    válasz takysoft #38 üzenetére

    Érdekes, hogy nem megy nekik az OLED, mert a TV-kben, monitorokban szinte csak LG OLED panel van.

    Melyik boltban kapni hamis memóriakártyát?

    [ Szerkesztve ]

    ,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Új hozzászólás Aktív témák