Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    Folytatja a kreténkedést a mobil részleg látom... Legalább hagynák az egészet a francba akkor... mert ha ezt komolyan gondolják, az elég szomorú.
    Csinálnak egy alapból semilyen telefont a csúcskategóriába és még annak is a lebutított változatát küldenék EU-ba?? Megtarthatják...
    Amennyire imádtam az akkoriban lenézett G4-et (a bootloop problémától eltekintve kb tökéletes volt), azóta mintha félkegyelműek gyülekezete dolgozna ott, sikeresen elkergették a korábbi hűséges vásárlókat is mostanra.
    Csak tudnám mit vegyek majd ősszel, mert az S8 után Samsung se kell többet egy jó ideig...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • BloodRay

    veterán

    válasz takysoft #38 üzenetére

    G4 az alaplaphibát leszámítva számomra hibátlan volt (azóta sincs egyszerre FM rádióval, infrával, bővíthető memóriaával, jack csatlakozóval szerelt csúcs kamerás telefon) és az akkori viszonyok között sem a top hardveréhez képest pl a memóriamenedzsmentje fényévekkel jobb volt mint általam azóta használt anno top hardveres S8-é...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • BloodRay

    veterán

    válasz takysoft #44 üzenetére

    Értem amiket írsz, de igény szerintem lenne rá, csak ha nincs úgy könnyű mondani, hogy nem veszik az emberek...
    A biztonsági problémákat egyrészt oldja meg a gyártó, másrészt nekem sose volt gondom a mobil eszközeimen (lehet mert nem torrentezek, p@rnózok rajtuk?...).
    FM rádió azért néha még jó szerintem ahol pl nincs mobil lefedettség, de tény ez a legkevésbé fontos a fentiek közül számomra is.
    Jack elhagyásával meg ne is bosszants... Magasabb kategóriás fül és fejhallgatóim vannak, ezeket most vagy dugjam ótvar adapterrel a telefonra, vagy cseréljem le mind??...
    Írom úgy, hogy van bluetooth-os magasabb kategóriás fejesem is, de azt is nagyrészt kábellel használom.

    (#45) forgonati -> Nekem bár nem legelső szériás G4-em volt, de a bootloop-on kívül semmi egyéb gondom nem volt. Tény, hogy tokban hordtam és vigyáztam rá, mint az össze röbbire. De ismeretségi körben is volt több, erős túlzás azt állítani, hogy amiket írtál azok általánosan előfordultak mind mindenkinél.
    Speciel engem kevésbé zavarna egy pattogó króm festés ami esetleg nem is jön elő, tűnik fel egy tok alatt mint pl a mostani S8 ótvar memóriakezelése...

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • BloodRay

    veterán

    válasz janeszgol #56 üzenetére

    Nem tudom, az enyémnek semmi baja nem volt, cserébe nem fájdult meg a fejem se tőle mint a Samsung oledjétől és fél óránál tovább is tölthető volt navigáció közben...

    (#55) Tapsi75 -> Igen, ezt nézegettem anno, de Q3-ra mikor váltanék ez már nagyon nem lesz friss modell sajnos. :(

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák