Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8kati

    csendes tag

    válasz babosmiki #508 üzenetére

    Hát sokat agyaltam , de pl nekem a Mate 20 ronda élőben , olyan "tepsi" és nem érzem a minőséget se rajta, pedig képen nagyon tetszett. A pro -ja meg Samu koppintás (nekem :) ) a video meg nem az erőssége. Ezek közül a One plus 6t nekem ;) Az Mix 3 at nem kommentelem :D
    Én majdnem Note 9 et vettem vagy Iphone-t (nálunk férjem meg mások is a családban Iphono-sok) ,de nem ...maradok Lg hű, ja és még spóroltam is :D a Samu nem ér 300-at az Iphone-al meg ne nézzenek itthon madárnak, akkor Amerikában veszem meg, csak oda éppen most nem tervezek :) pedig beégett a G4 kijelzőm 2 év után, mondjuk engem a bootloop nem ért el szerencsére, lehet mert dual os "extra színű" verzióm van.
    Esetleg majd a G8 -ra kíváncsi leszek, bár nem tudom az LG most felhagy a csúcskészülékekkel tényleg?

    [ Szerkesztve ]

  • adomok

    tag

    válasz babosmiki #508 üzenetére

    Ezek a készülékek a one+ kivételével nálam is benne voltak a pakliban és ezen kívül a Mix2s és az MI 8 is. A xiaomi telókat megnéztem élőben. Az Mi8 a mérete miatt valamint a nem túl acélos AOD, a hatalmas notch és kevés értesítés és a QI hiánya miatt esett ki. A Mi mix2s nagyon szép készülék, de ott nincs AOD és az előlapi kamera is furcsa megoldás (nem vagyok selfie kedvelő, de azért használom). A mi mix 3 szintén elég nagy mobil lett és 200-ért már nem olyan nagyon jó az ár/érték a korábbi modellhez képest, illetve megvárnám a gyakorlati tapasztalatokat vele. A Mate 20 nagyon nagy lett, szintén megnéztem élőben. A Mate 20 pro szerintem nagyon szép lett, de ott meg a lehajló kijelző és a szintén nem kicsi méret zavart, pedig abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a pro-t forintra annyiért tudnám megvenni rablánc nélkül, mint a G7-et vettem (135). Összességében a számomra fontos funkciók mindegyikét jelenleg csak a G7 nyújtja, megfelelő méretben és IPS kijelzővel (a notch zvar, de rögtön el is fogom tüntetni). Sajnos az én szememnek nem jó az oled, ezért a fent felsoroltak közül amelyikben oled van, az is hátrány. A MIUI sem a szívem csücske, ha megnézem a releváns topicocat, szinte csak arról szól, hogy mindenki telepítgeti a különféle verziókat. Én már nem szeretnék semmit csinálni, csak használni a telót. Így maradtam a G7-nél, ennyi pénzért szerintem a legjobb vétel jelenleg. A V30 is esélyes volt, de ott is az oled tántorított el, minden másban tökéletes lett volna számomra.

Új hozzászólás Aktív témák