Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaszoskeny

    aktív tag

    válasz MrPetya19 #1032 üzenetére

    18:9 HDR kijelző.Nem olcsó.Alig van belőle mert ugye sokat sem gyártottak a G6 ból.Néémet LG ezt mondta rá itthon nem tudom ,lehet olcsobb pl a mukaerő bére miatt is De 50 K itthon is van biztosan.

    (#1033) Porthoszx

    Szerintem te szállj le a magas paciról.NE sértegess és ne turkálj más zsebében[Ha klicsit visszalvasol nem csak nekem tünt fel a fellengős kioktató lenéző .hszed./OFF]

    "De amikor látom hogy olyat tokot vesznek rá amiben a telefon úgy néz ki mint egy tank meg olyan fóliát ami golyóálló és az illető nem kőműves és nem építkezésen dolgozik, de megy a rettegés hogy mi lesz ha megsérül a telefon az sok esetben valóban egy jelzés erre."

    Látod megint..
    Öszintén miért zavar és mi közöd hozzá ,hogy valaki mondjuk uag vagy ipari otterbox védelemmel látja el a telójáét miért nem bírod elviselni.Lehet neki jobban tetszik így a g6.Miért kellene kömivesnek lenned ,hogy sérüljön a telód?...Megint az előítélet.Szerintem engedd el.Mond ki vége,hogy mindenki úgy használja a telóját ahogyan akarja ..s ne tegyél mellé megjegyzést..Ugyanezt csinálod a G4 topikban állítasz valamit ami ráadásul tök kamu.Megcáfolnak mert megtörtént kb 10x csak májusban de tolod tovább...Egyáltalán van G4 ed vagy G6 od?

    [ Szerkesztve ]

    Abe due dembella

Új hozzászólás Aktív témák