Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    No srácok, örültem hogy itt lehettem, szokásomhoz híven hajtott a kíváncsiság,így továbbléptem. Az utód egy Xiaomi Mi6.

    Kis szösszenet, aki idetéved, és a teló felől érdeklődne:

    A telót illetően pozitív tapasztalataim vannak, 2 hét alatt nem tudtam megfektetni, míg az S7edget sikerült ennyi idő alatt (az más kérdés hogy utólagosan kiderült, gyári hibás volt). Ez már jónak mondható :D
    G4 és G5 után a G6 nekem már nem adott semmi újat, üresnek éreztem. Pedig tényleg jól össze van rakva, látszik hogy odafigyeltek rá, de ez pár dolog kárára ment.
    Én egy G5 rev2.0-nak hívom, ennek a telefonnak tavaly kellett volna megjelennie.
    Akkuidő jó, mostanában értem el az 5órás kijelzőidőket, átlag 15órás üzemidővel úgy, hogy csak mobilnettel használtam a korlátlan netem miatt. És ez kimagaslónak számít, ha wifi is lett volna, a 7óra SoT simán összejön.
    Rendszer gyors, nem akad, kivéve mikor leterheltem, akkor visszafogta az órajeleket (nálam ez volt a gyengepont)
    Fogásra masszív, nem akart kiesni a kezemből egyszer sem.
    Egy hibája van: a lencse karcosodik, így aki mielőtt megvenné ezt a telefont, már előre szerezze be a védőtokot rá!
    Kamerája jó, bár érthetetlen a 2 éves szenzor benne.. A wide kamera is fejlődött elődjéhez képest, de még mindig gyerekcipőben jár, de én hasznosnak tartom a funkcionalitását nézve.
    Zeneileg jó, legyen az fülesen, vagy külső hangszórón.
    LED hiánya szokható, ott az AoD és ahangjelzés :)

    Röviden, tömören ennyi lenne.

    Nektek meg hibamentes használatot kívánok :R

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák