Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Kedves Mobilarena-team! Először is a teszthez:

    Leírjátok, hogy fotózásnál mit nyújt a manuális mód, és hogy a hangot rendkívül hasznos módon baszkurálgatni lehet videofelvételhez. Összefügg ez a két dolog? Csak mert lőttetek egy screenshotot a manuális módról, és a G5-höz hasonlatosan ott sincs REC gomb.

    Van manuális mód a G6-ban videónál, vagy nincs, ez itt a kérdés?

    Másodszor:

    Hiánypótló lenne, ha egy kicsit jobban belemásznátok a kamera-képességekbe. Amatőr filmekhez és hobbivideózáshoz vettem G5-öt, és hát beszoptam vele, mert a 3rd party appokkal sem működött megfelelően, hiába volt manuális mód, nem tudtam kihasználni a kamerák képességeit, mert a driverek a telefonon nem engednek közvetlen hozzáférést a kamerákhoz, a gyári meg alkalmatlan 'normális' videózásra. Az LG (a konkurenciához képest) ismét borzalmas szoftveres háttérrel vágott alá a saját, remek hardverének.

    Video 2 API-s tesztetek volt, de sosem említettétek meg, milyen codec-eket használnak pontosan ezek a ketyerék. S7 Active-ot vettem, azzal sokkal jobb a helyzet videófronton, de a kodekjeitől (szintén) hátast dob a Premiere, valójában variable az fps, nem fix, normalizálni kell az összes nyüves felvételt, szinte használhatatlan.

    Már értem, miért filmez mindenki iPhone-nal. Sokkal minőségibb és sokrétűbb a szoftveres felhozatal a fix hardver miatt. Egyszerűen kiforrottak a kodekek és a kameraappok, vágni is sokkal könnyebb.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák