Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz schawo #456 üzenetére

    ;]
    Egyik ismim sima 6osát elkértem, hogy kicsit nyomkodhassam. A design tetszik csak benne.
    Nézem, nyomkodom és ennyi. nem fogott meg. Semmit nem találtam benne, még a beállításokat is meg kellett kérdezzem hogy merre van.
    Az meg egyenesen idegesített hogy mikor vissza akartam lépni egy előbbi menüre, a home gombot nyomva kilépett a főoldalra. Nézem, wtf?
    Visszaadtam isminek, megköszöntem, és mondtam na az androidnál maradok, sokkal átláthatóbb és jobb (nekem)...
    Én csak azért nézem le az Iphone-t mert tömegcucc. Felvágnak vele, meg villognak (főleg a kiskölykök) hogy nekem van és az milyen jó. kb mint a friss huszonéves aki megkapja apucitól ajándékba full extrás BMW-t, míg nekem mondjuk egy Honda Civic van (de jó is lenne :D )...
    Alapdolgokra, meg üzletembereknek való szerintem.

    Hogy G5 is legyen: idegesít hogy nem tudom megtapicskolni, fél várost azért nem utazom át hogy találjak is egy MM-t ahol van.
    Tegnap kicsit gugliztam a képek közt, ráleltem erre a sötétszürkére. na ez azonnal megtetszett így képen. Sokkal elegánsabb, a kamera és ujjlenyomat olvasó résznél az a domborítás is másképp mutat.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák