Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Nikaré #48573 üzenetére

    Én sem. Bár a szerviz, ami mögöttük van a TMX-hez tartozik, így részben nem lep meg a dolog, de akkorse ezt várná az ember.
    Hiába közöltem, 2 évig semmi baja nem volt a telónak a vízzel (ha lett volna, nyilván nem kap akku és kijelzőcserét) s érdekes mód a szervizt követő másnap amint víz éri be is ázik.. De ők azt mondták, nem rendeltetésszerű használatból eredő ismeretlen folyadék került a készülékbe. Azt még fotókkal is bizonygatták. Hát az anyjuk...ját. Azt még megmagyarázzák, hogy a telefon amúgy nem vízálló. Persze, mert az IP68 az viccből van minősítve neki.. Ezek már ilyen süket dumák, csak védjék magukat.
    Azt hagytam a dolgot, a teló még működik, megy ameddig bírja a korrodálódást, aztán majd megmakkan. Fotózásra még jó. Ja apropó fotózás. Ázást követően ugye újra szétszedték a bevizsgáláshoz. De ismét gányul rakták össze, a főkamera optikája előtt egy szösz figyel lelkesen.. Nem szöszmentesen rakták össze... Ennyit róluk. Oké, hogy ennek már mindegy címszóval csinálták, de na...

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák