Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    A G3-hoz hasonlítva azért gyorsabb, pörgősebb a G4. Kb fele idő alatt bekapcsol, mint a G3. Nekem v20p van a telón. Pörgős, nincsenek röccenések sem. Hamarabb is indulnak az appok. Tök gyors az egész. Igazából nem is értem, miért kell ettől gyorsabb és h mennyire lehet gyorsabb egy másik? Nem hiszem, h egy mai 100-200ezres teló annyival gyorsabb tud lenni. Teljesen jól használható még 2020-ba is. Egy, amit sajnálok, h kivettek az az intelligens kijelző. Errre mondjuk nincs mentség... Fotós képességekben sztem még mindig megállja a helyét. Egy átlagembernek bőven elég. Kíváncsi lennék, h a mauált, hányan használták/használják rendszeresen? Akksi se nem jobb, se nem rosszabb, mint a G3-nál. Ha nem bizegálom, jól bírja, ha sokat bizergálom, akkor persze, h jobban merül. Mindenesetre az 1 napot bőven kibírja. Kevés használat mellett 2 is meg van. Pedig gondolom, nem új benne az akksi (használtan vettem a telót). Mondjuk jön hozzá egy új a biztosnság kedvéért. Kíváncsi vagyok, az ehhez képest majd mit mutat? Viszont én is észrevettem, h viszonylag lassan töltődik fel a teló.
    A root miatt legszívesebben visszamennék LP-ra, de nem tudom, érdemes-e? Lehet, teszek egy próbát, aztán ha nem válik be, akkor visszateszem a MM-t. Mondjuk "p" firmwarem nincs. De ahogy olvastam, a "G" is jó.
    Szóval. Én nem vágyom ezekre a mai telókra, mert mind olyan elcseszett, h nem bírnám megszokni.
    Azu alaplap 2016 május végi. Így talán a bootlop sem fogja felütni a fejét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák