Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    V10 kamera alkalmazással kapcsolatban tudtok nekem segíteni?

    felraktam én is G4-re az 5.1 verziót és nagyon frankó viszont pár dolgot nem értek
    sokat szoktam hétvégente buliban videózni telefonnal és facebook-ra rakom ki
    ugye G4-ben csak annyit tudok állítani hogy 720p bőven elég aztán felvétel
    buliban hangos a zene de kb. 1másodperc alatt automatikusan a megfelelő szintre szabályozza így nem recseg a hang a videó alatt, eddig tökéletes
    2-3percre 4-500MB méretet kaptam amit mobilneten azonnal fel tudok rakni face-re és már láthatják is a nézők
    live videó nem játszik mert ha belassul az LTE akkor bekockásodik meg gyengébb a minősége is

    na most a V10 kamera app tud nem csak felbontást állítani hanem videóminőséget is (H M L) és FPS-t is
    na most nekem 720p 30FPS továbbra is elég, gondolom a G4 is úgy nyomja auto módban
    viszont nem tudom H M vagy L minőséggel egyezik a G4 videója
    illetve amit nem értek még hogy mi az OIS és a Steady között a különbség, gondolom képstabilizátor csak melyik mit tud

    valamint van felül két csuszka amiben jelzi a hangerőt, és az egyik szinte örökké maxon van a másik meg felugrik rendesen
    ezek szerint a G4 nem tud mindkét mikrofonból felvenni csak a Left oldalról?
    másik hogy van manuális mikrofon állítás ami szép és jó de honnan lehet AUTO módra kapcsolni mert ha megy buliban a zene honnan látom mikor akad ki a jelző és mennyire vegyen vissza a mikrofon érzékenységét

    azt jól láttam hogy felvétel közben tudok záridőt meg ISO-t is állítani vagy rosszul láttam?
    illetve lehet fókuszpontot is módosítani ? :D

    ha beválik ezentúl így videóznék és az sem zavar hogy csak telefon tárhelyre tudja menteni emrt 17GB szabad hely van és fél órától többet úgysem rögzítek meg ha igen ott a 64GB-os kártya több mint 50GB szabad hellyel és át tudom másolni azonnal rá

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák