Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz vwadam #28174 üzenetére

    Nem akarok nagyon beleszólni de én szifon 6-ról váltottam LG-re. Gondoltam kipróbálok egy szifont mert mindig csak szidtam és néha lelkiismeret furdalásom volt, hogy úgy szidom, hogy még nem volt :) Vettem...6 hónap után menekültem vissza droidhoz. Persze a telefon gyönyörű és gyors de...csak pár negatívum: itunes, akku, 16GB tárhely...2 hónap alatt már figyelnem kellett mit telepítek mert elfogyott pedig nem volt játék rajta, egy kib@szott mp3-at sem lehetett feltenni itunes nélkül (persze voltak smafu megoldások de ne már), widgetek hiánya...stb.

    A lényeg, hogy most már jogosan szidom a szifont lelkifurdalás nélkül :)

    persze én sem lebeszélni akarlak, ha csak használod de nem vársz el semmit a gyors rendszerért cserébe akkor jó.

    ui.: Ahhoz képest, hogy az ios alig pár hw-re készül az utóbbi frissítések mind-mind rengeteg hibától hemzsegnek...ergo már ebben sem jobb.

    Ha már nem LG akkor én elgondolkodnék a P9-en...jó kis telefon.

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák