Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurike

    tag

    válasz 56k #5087 üzenetére

    Nekem ez a kijelző-leválás már kezd lerágott csont lenni...
    Igen, ismerjük már mind a problémát, és már azt is tudjuk, hogy az LG garanciában javítja.

    Bár ha nem mondjátok, akkor szerintem én észre sem veszem... Nálam is van minimális elválás (1 hetes a telefon), de szerintem vastagabb a telefonon levő fólia, mint az elválás mértéke.

    A javítás két hétig tart, ezért én egyelőre biztos nem adnám szervízbe a telefont, egyszerűen ez még messze van az ingerküszöbömtől. Legfeljebb ha súlyosbodik a helyzet (teszem azt fél év után porszem megy alá vagy ilyesmi), akkor viszem szervízbe.
    Nem szeretném két hétig (vagy a Telemaxot ismerve akár egy hónapig is) nélkülözni a készüléket...

    Jelenleg én jobban várom, hogy a Real Racing 3-at optimalizálják G3-ra is... Letöltöttem az apk-t, feltettem, de eléggé szaggatós (gondolom az optimalizálatlanság miatt). Asphalt 8, Modern Combat 4, NFS: Most Wanted gond nélkül megy.

    Valamint 4K (vagy minimum 2K) filmeket is szeretnék már, mert pl. a Transformers 4 előzetese 2K-ban veszett jól néz ki, főleg a robbanásos jelenetek. :)

Új hozzászólás Aktív témák