Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #263 üzenetére

    Dehogy kövezlek meg,tudod ahoz szakáll is kell,nőknek is!(Brien élete után ;) )

    SymbianOs
    Nos ha ez neked sok,akkor az 1020 is sok lesz. Volt nokia 5800-om és jó volt váltani,pedig egy voda 845-re cseréltem,ami valljuk be nem g3 szint...

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • zack

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #263 üzenetére

    Mióta is használsz G2-öt? :U Csak mert úgy csinálsz, mintha megjelenése óta ezzel szenvednél. :U
    Én már 10 hónapja nyúzom, szinte a megjelenés óta, hiba nélkül.

    Mint már írtam, volt nekem is HTC One, ami droidos vonalon egyfajta mérce, hogyan is kell optimalizálni, de ettől még a G2-öt nem érzem rosszabbnak. Nem ingerküszöb kérdése ez.
    Megvettem a Next Launcher 3D-t, és sosem használtam a gyári launchert egyik telefonon se, max addig amíg felkerül a Next 3D. Sőt. Telepítése után törlöm a gyári launchert, mert a memóriában marad, hiába mást állítasz be alapértelmezettként.
    Nem azt mondom, hogy nem lehet véleményed, csak úgy csinálsz mintha ősidők óta G2-öt használnál, és minden aprósággal együtt kiismerted volna.

    A kernel, főzött ROM témában alkotott véleményed megint irreleváns, mert nem próbáltál ki mindent / nem követted elejétől, tehát furi egy kevésbé tapasztalt G2 tulaj tollából olyat olvasni, mit nem sikerült megoldani főzött kernellel és főzött rommal. :U
    Pár napja még azon izgultunk, hogy romolásból adódóan ne legyen alaplap cserés a telefonod, úgy, hogy nekem fent volt már legalább 40-50db rom a telefonon, de hasonlóval sosem találkoztam.
    Minden kezdet nehéz, aláírom, csak ebben a fázisban nem célszerű (még) megmondóembert játszani.

    Optimus G3 1.1 portot használok, bug illetve hibamentesen jelenleg ART-on tesztelési céllal. De kismillió főzöttet próbáltam (kernelt is) amik jók voltak, sokkal jobbak mint a gyári firmware.

    ui: kicsit olyan ez, mint amikor a topik lakók 95% elégedett a zenei részével, de jön 3 megmondóember, hogy ez mekkora szar, és a Nokia N8 mennyivel jobb volt. Mindezt úgy, hogy gyári fülessel próbálták.
    Érdekes, nekem Sennheiser IE8-cal és veszteségmentes formátummal semmi gondom, és mivel az elmúlt 3 évben csak ezt használtam, így van összehasonlítási alapom az előzőekben használt csúcsmodellek zenei képességeit illetően. és mindig is azt mondtam, hogy a G2 zenében jelenleg überelhetetlen, és a One-t (is) oda vissza pofánveri. G3-ban nem tudom milyen DAC került, elképzelhető, hogy rátettek még egy lapáttal, és még jobb lett. Majd ha lesz lehetőségem, megfülelem.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák