Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz sereeff #10887 üzenetére

    Szia!
    Igen, az jó lesz, nincs tele felesleges dolgokkal, max. 1-2 szolgáltatós app ha van, de ezt majd megválaszolja az aki azt rakta fel, inkább :)

    Először is azt még az elején kell eldönteni. Ha jól rémlik akkor ezt le is írtam az összefoglaló KDZ részénél, de azért röviden:
    Normal flash: megmarad minden beállításod és telepített programod.
    CSE flash: törlődik minden adatod,programod és a belső memórián lévő dolgokat is mentsd le PC-re mert el fognak veszni.

    Viszont mivel egy V10-es romról váltasz ami még Android 4.4 alapú, az új pedig 5.0 ezért nagyon sok minden változott, így határozottan ajánlott a full wipe-ot (CSE flash) választani.
    A wipe egyébként törlést, írtást jelent, esetünkben a telefon tárhelyének törlését, ahol a rendszer és a programok tanyáznak.
    Mindenképpen vedd figyelembe, hogy a nem mentett/szinkronizált programjaid, üzeneteid, telefonszámaid, meg úgy általában minden adat a telefonról törlődni fog full wipe esetén (hisz ezért full).

    Ha elsőre csinálod, akkor a mentések nélkül lehet hogy egy fél órát is elszöszölsz a telepítéssel, de ha már párszor megcsináltad, akkor kb. 5 perc az egész :) utána még persze el lehet játszogatni a beállításokkal, hogy minden úgy nézzen ki, ahogy előtte.

  • sereeff

    aktív tag

    válasz sereeff #10887 üzenetére

    Ha valaki látja, fontos lenne, mert már ott tartok. Melyiket válasszam? :D

    UUPSZ! Mire beírtam kaptam választ! Most olvasom Kösziii!

    FREAK!!
    Nagyon köszi, ahogy az első hsz-t is! Tanulságos olvasmány volt vásárlás előtt is!
    Köszi a segítséget! Nekivágok! A fullt választom, a számok megvannak felhőben, a többit meg letöltöm! 2 hét nem sokat hozott progiból...
    THX!! Mégegyszer!

    [ Szerkesztve ]

    Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

Új hozzászólás Aktív témák