Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    (#713) .DLL és (#714) Timyyy:
    Igen, én is így tudom. (És a végén így fordulhat elő, hogy nagyobb eséllyel akart nyerni és a végén még az alap esélyét is elveszíti. Bár ennek az elkerülésére vannak tippjeim, de a lényeg, hogy az alap felállás akkor sem hihető, mert tuti, hogy nincs olyan ember, aki kérdésekként 48 másodperc alatt végigolvassa a kérdést, a válaszokat és még meg is keresi teljes bizonyossággal. Legfeljebb, ha ügyes volt, akkor nem derül ki, hogy kihez tartozik a másodreg.)

    Többiek:
    Tudom, most hülyén hangzik, mert nekem is sikerült minden kérdésre helyesen válaszolni, de ha az ember fia / lánya figyelmesen elolvasta a kérdéseket (akár többször is) és értelmezte, akkor tényleg teljesen egyértelmű volt az összes kérdés és a válaszok és mindent pontosan meg lehetett találni! (Persze csak akkor, ha nem olvastunk félre és nem kapkodtuk el a dolgot.)

    Szervezőknek:
    Köszönöm / köszönjük szépen a játékot! Jó volt! Szerencsére (Sajnos?) nem volt nagyon nehéz. Sok esély nincs megnyerni a "fődíjat", de azért 1 valaki akkor is örülni fog neki! A nyertesnek előre is gratulálok és sok örömet kívánok hozzá!

    (#718) SpongyaBob:
    Hát igen, ugye ott is az volt írva, hogy az LG hogy hívja, nem az, hogy mi a technológia neve ...
    De a lényeg, hogy ellenőrizted magad és még időben észrevetted, hogy először figyelmetlen voltál és kijavítottad!

    [ Szerkesztve ]

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák