Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz gorcsev27 #4338 üzenetére

    Hát nézz oda! Amiket leírtál, mint előnyök és hátrányok egy az egyben ráhúzhatók a nejemnek vásárolt Umi Rome-ra is, ami nekem 42 kilót könnyített a családi buxán. Ezért kár többet kiadni.

    Az én véleményem meg az, hogy nincs jogod senkit "gyámság alá helyeztetni", csak mert "örök elégedetlen". Talán pont azért akar újat, mert bár mindent megpróbált, mégsem annyira elégedett ezzel a típussal, mint várta. Nincs ezzel semmi baj. Ha én megtehetném, akár havonta újra cserélném. Aztán egyszer, ha lesz egy olyan, ami gyorsabb, mint a Millennium Falcon, szebb, mint Leia hercegnő, és még a bitjei sincsenek megzavarodva, nos, lehet, azt soká megtartanám... :DD

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz gorcsev27 #4338 üzenetére

    Én azt látom, hogy Neked folyamatosan piszkálta a csőrödet, hogy Kínából van a készülék és nincs garancia. Elég visszaolvasni a régi kommentjeidet, amikor maximálisan elégedett voltál ugyanazzal a telefonnal, amivel most nem, pedig fizikailag ugyanaz az készülék.
    Én azt gondolom, hogy Te az az ember vagy, akinek nem való Kínából rendelt készülék. Jó eséllyel ugyanígy egy Kínából rendelt Samsung-nál is kiborult volna a bili nálad.
    Nincs ebben semmi rossz, megpróbáltad, nem vált be, eladtad, továbbléptél.
    Reméljük, hogy jól fogod érezni magad a hazai garanciás készülékeddel és kívánom, hogy ne legyen szükséged arra a garanciapapírra, de azt is kérem, hogy itt zárjuk le akkor a dolgot, mert nincs kedvem kommenteket törölni, ennyi még belefért, mint vélemény.

    A gyámság alá helyeztetéssel pedig egy kicsit messzire mentél, azt gondolom.

    Az anyagi dolgok feszegetése megint nem fórumtéma. Nem biztos, hogy valaki azért vesz ilyet, mert nincs pénze drágábbra. Ha akarnék, akkor vehetnék S7 Edge-t is bármikor, mert nem lenne anyagilag érvágás, de van egy plafon, amitől többet nem szándékozom telefonra szánni.
    A cseréről pedig annyit, hogy pár ezer FT ráfizetésével le tudom cserélni, akkor megteszem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák