Új hozzászólás Aktív témák

  • Pano

    addikt

    Nos, Allen Carr módszerét ismerem.

    Amikor első körben ajánlották, megvásároltam könyvben. Elolvastam és sikerült is letennem a cigarettát fél évre 2005-ben, aztán egy egyetemi gólyatábor alkalmával részegen újra dohányozni kezdtem. Ez tartott 1-2 hónapig, aztán nagyon elkezdtem szidni magam, hogy mekkora egy ökör állat vagyok, fél évi munkát elpazaroltam a semmiért. Újra belevágtam, ismét sikerült 4 hónapra de ennyi.
    Többször próbáltam leszokni a módszerrel, sikertelenül (pedig szinte már annyiszor elolvastam/meghallgattam, hogy szinte kívülről fújom). A legborzasztóbb az egészbe, hogy szinte minden mondatával egyet értek, de áh. Olyan szinten tud frusztrálni a legkisebb nikotin éhség is, hogy nem bírom cérnával, amíg csillapodik vagy "elpusztítom", akárhogy is próbálom felfogni.
    Az olyasfajta ingerekkel sose volt gondom, hogy most bizonyos helyzetekben rá kell gyújtanom, vagy nem gyújthatok rá. Magát az érzést nem bírom, a nikotin éhséget.
    A poén, hogy minden másban szinte emberfeletti akaraterőre vagyok képes, de ha erről van szó totálisan kudarcot tudok vallani.

    Ettől függetlenül nem mondtam még le a dologról és hogy még többször nem jött be, akkor is Carr módszertét tartom a legjobbnak.
    Sok sikert a továbbiakra neked!

Új hozzászólás Aktív témák