Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SMartin-HU

    tag

    Én nagyon örülök a hírnek.

    Ha csak az elmúlt évek alatt használt adathordozókat nézem, szállítás, tárolás és strapabíróság terén a memóriakártyák voltak a legmegbízhatóbbak és ha valaki szereti magával hurcolni az adatait vagy játékait... ennél jobb megoldás nincs egyenlőre.

    A lemezekkel és az olvasóikkal rengeteg probléma volt. A pendriveok sorra mentek tönkre, de javul a tendencia. Eddig aminél csak elvétve találkoztam problémás darabokkal, azok az SD kártyák voltak. Amit ezek a memóriakártyák kibírnak, az valami hihetetlen. Vízálló, hőálló, ütés és vibráció, röntgen és mágnes sugárzás. No comment... :DDD

    A HDD-ről meg tudjuk, hogy kikerülhetetlen még. Hiszen a mai napig nincs alternatívája a stabil, nagy tárolókapacitásuknak. (Illetve van... csak nem a civil életben. LTO Data Cartridge, amiből elérhető a 6.25TB változat is és ezeknek a tárolóknak több, mint 30 év a garantált eltarthatóságuk)

    Úgyhogy remélem az NX-ben lesz egy bitang nagy HDD és a játékok memóriakártyákon fognak jönni + elérhetőek legyenek online is.

    Visszafelé kompatibilitás? Ha váltottam az új generációra, akkor két lehetőség adódott...
    1. Megtartottam a gépet és a játékokat.
    2. Megszabadultam a géptől és a játékoktól.

    Ezentúl sem fog másként történni és most már mocskosul kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle a Japánok :C

    [ Szerkesztve ]

    Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

Új hozzászólás Aktív témák