Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz mirci18 #7 üzenetére

    Van Wii U-m, de ha váltok akkor gondoltam így el tudnám adni a régi gépet + megtartva a Wii U-s lemezeimet. Így ez bukó lesz.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • idegen lény

    őstag

    válasz mirci18 #7 üzenetére

    "azért volt annó nem gyári hanem kisebb méretű dvd kifejlesztve a gamecube-hoz hogy ne kelljen fizetni a dvd licence díját"
    Én úgy tudtam, hogy azért, hogy ne lehessen hamisítani. Nem is volt könnyű.

    (#14) Agyzuzo válasza mirci18 (#7) üzenetére
    A WiiU már jó régóta bukó. Most őszintén, mit veszítesz a WiiU játékokkal?

    Engem nagyon meglepett ez a hír. Most tényleg visszamegyünk a játékkazettás korszakba? Persze az az előnye megvolt, hogy kevesebb volt a hibalehetőség. (Bár a GameCube-om is a mai napig hibátlanul működik, és sosem kellett hozzányúlni, de még rossz Wii-ről sem hallottam.) Az az előnye is megvan, hogy így kézikonzolként is lehet vele játszani bárhol (PS Vita), nem csak a főkonzol közelében, mint a Wii U-nál a kontrollerrel. Már ha ezt az irányt viszik tovább, amire voltak is jelek. Csakhogy a kazetták azért szűntek meg, mert kinőtték a játékok, fizikailag nem fértek rá. De gondolom, közben nagyon sokat fejlődött a tömörítési technika. Mással nem nagyon tudom magyarázni, de érdekes lenne nagyon. Ha ezt meg tudnák oldani, akkor én nem nagyon siratnám a lemezeket. A kazetták minden más szempontból jobbak voltak. A mai napig működnek, maximum az elem merült le bennük. A lemezhez képest törhetetlenek, nem karcolódnak, nem maszatolódnak, nem kell polírozni őket, mert nem sérülnek rajtuk az adatok soha. És ugyanúgy lehet cserélgetni őket, mint a lemezeket, sőt, sokkal tovább, mert halhatatlanok.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák